У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:44, 31 січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Моно – вистава «Вихід тут, або добре радіо»

Моно – вистава «Вихід тут, або добре радіо» thumbnail

01.02.2013
20:00

Паб-ресторан «L’UFT»

Вперше на Західній Україні! Вперше у Львові!
1 лютого 2013 року в пабі-ресторані L’UFT (вул.Коперника, 17) відбуватиметься дійсно знакова мистецька подія – автобіографічна моно-вистава відомого київського музиканта Анатолія Вексклярского (Dj Толя).

Моно-вистава «Вихід тут, або добре радіо» – це унікальна літературно- музична, театралізована композиція за мотивами автобіографічної історії, яку написав сам Анатолій Вексклярский. Події вистави розкриваються у 14 главах, кожна з яких читається не більше ніж півтори хвилини. Після читання – музична композиція, чи пісня, або ж відео інсталяція. За своїм жанром ця історія – детектив-трилер з усіма належними складовими.

Прем'єра вистави відбулася у київській книжковій кав'ярні "Бабуін" першого вересня 2012-го року. З того часу вистава демонструвалася на Міжнародному театральному фестивалі "Гогольфесті", у таких містах України як: Харків, Запоріжжя, Одеса, тощо... з щомісячним повторенням у книжковій кав'ярні "Бабуін".
Реклама вистави: http://www.youtube.com/watch?v=7CowYFPNabc.

В історії присутні сцени, які автор б не рекомендував слухати людям зі слабкою психікою і дітям до 21-го року!

Анатолій Вексклярский (Vexlarsky) походить з київського рок-клубної спільноти. Більш знаний як dj Tolя, свого часу, він був учасником та продюсером гурту Грін Грей, першим dj України, писав пісні і співав у таких гуртах як "Тест", "Красниє" та Jamix. До того ж він був автором та ведучим першої незалежної музичної програми, першого незалежного київського телеканалу Мегапол (Jamix)!

У часовому проміжку від 1995 по 1998 рр. всі, хто слухав GALA радіо знали і любили dj Tolю – персонажа, якого винайшов і озвучив Анатолій Вексклярский.

Організатори заходу запрошують Вас долучитись до офіційної прес-конференції для ЗМІ, що відбудеться 1 лютого о 18:00 та завітати на саму виставу, що відбудеться 1 лютого о 20:00.

l-6Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: