У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:44, 31 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Моно – вистава «Вихід тут, або добре радіо»

Моно – вистава «Вихід тут, або добре радіо» thumbnail

01.02.2013
20:00

Паб-ресторан «L’UFT»

Вперше на Західній Україні! Вперше у Львові!
1 лютого 2013 року в пабі-ресторані L’UFT (вул.Коперника, 17) відбуватиметься дійсно знакова мистецька подія – автобіографічна моно-вистава відомого київського музиканта Анатолія Вексклярского (Dj Толя).

Моно-вистава «Вихід тут, або добре радіо» – це унікальна літературно- музична, театралізована композиція за мотивами автобіографічної історії, яку написав сам Анатолій Вексклярский. Події вистави розкриваються у 14 главах, кожна з яких читається не більше ніж півтори хвилини. Після читання – музична композиція, чи пісня, або ж відео інсталяція. За своїм жанром ця історія – детектив-трилер з усіма належними складовими.

Прем'єра вистави відбулася у київській книжковій кав'ярні "Бабуін" першого вересня 2012-го року. З того часу вистава демонструвалася на Міжнародному театральному фестивалі "Гогольфесті", у таких містах України як: Харків, Запоріжжя, Одеса, тощо... з щомісячним повторенням у книжковій кав'ярні "Бабуін".
Реклама вистави: http://www.youtube.com/watch?v=7CowYFPNabc.

В історії присутні сцени, які автор б не рекомендував слухати людям зі слабкою психікою і дітям до 21-го року!

Анатолій Вексклярский (Vexlarsky) походить з київського рок-клубної спільноти. Більш знаний як dj Tolя, свого часу, він був учасником та продюсером гурту Грін Грей, першим dj України, писав пісні і співав у таких гуртах як "Тест", "Красниє" та Jamix. До того ж він був автором та ведучим першої незалежної музичної програми, першого незалежного київського телеканалу Мегапол (Jamix)!

У часовому проміжку від 1995 по 1998 рр. всі, хто слухав GALA радіо знали і любили dj Tolю – персонажа, якого винайшов і озвучив Анатолій Вексклярский.

Організатори заходу запрошують Вас долучитись до офіційної прес-конференції для ЗМІ, що відбудеться 1 лютого о 18:00 та завітати на саму виставу, що відбудеться 1 лютого о 20:00.

l-6Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: