У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:54, 1 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Свято Шоколаду запрошує всіх закоханих на «Шоколадне вінчання»

Свято Шоколаду запрошує всіх закоханих на «Шоколадне вінчання» thumbnail

14.02.2013

Львівський палац мистецтв

Готуєтесь до дня Святого Валентина?! Хочете, щоб він запам’ятався, як найкращий, найяскравіший і найнезвичайніший день у Вашому житті? Тільки на VI Національному Святі Шоколаду Ви зможете оригінально освідчитись у коханні. Відтак, 14 лютого у Львівському палаці мистецтв відбудеться «Шоколадне вінчання», в якому можуть взяти участь усі закохані пари.

Як повідомив директор VI Національного Свята Шоколаду Андрій Сидор, на ідею створення «Шоколадного вінчання» надихнув саме шоколад, та й те, що Свято стартує у день закоханих. «Кожна з пар, яка «вінчатиметься», перетворюватиметься в шоколадного героя за допомогою чарівного плаща, величезного капелюха та метелика, а також корони й фати. «Вінчання» відбуватиметься в урочистій залі, яка буде прикрашена шоколадними солодощами. Після того, як пари обміняються обітницями та скуштують шоколад, Купідон Свята оголосить їх чоловіком та дружиною. Після чого «шоколадне подружжя» отримає «свідоцтво шоколадного одруження на Святі Шоколаду». А для того, щоб зберегти щирі емоції цього дня, на «вінчанні» працюватиме спеціальний фотограф. Усі фото буде розміщено на facebook сторінці Свята».

Ексклюзивну можливість стати першим шоколадним подружжям отримає та пара, яку обере журі Свята Шоколаду. Для цього необхідно надіслати оригінальне спільне фото з шоколадними солодощами на info@shokolad.lviv.ua до 11 лютого.

А також у цей день на Святі працюватиме «Ярмарк Валентина», де представлять неймовірну кількість різноманітних шоколадних солодощів та сувенірів. Зауважимо, що вхід на Ярмарок до 17.00 безкоштовний!

Отримайте незабутні враження на VI Національному Святі Шоколаду!

Організатор: компанія «Дік-Арт».
Сайт Свята: www.shokolad.lviv.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: