У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:23, 5 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Національне Свято Шоколаду у Львові подарує Автомобіль!

Національне Свято Шоколаду у Львові подарує Автомобіль! thumbnail

14-17.02.2013

VI Національне Свято Шоколаду, яке відбудеться у Львівському палаці мистецтв 14-17 лютого, подарує автомобіль, не шоколадний, а справжній! Відтак, кожен власник вхідного квитка «ШокоКартки» бере участь у розіграші головного призу Свята - автомобіля!

«Свято з кожним роком набуває нових складових. Цьогоріч, кожен гість Свята отримає «ШокоКартку». Ця унікальна картка є вхідним квитком, яка дає змогу безкоштовно отримати безліч шоколадних солодощів, знижку на Святі та у закладах міста, а також усі картки братимуть участь у розіграші головного призу Свята – автомобіля! Окрім цього, можна буде виграти і інші цінні призи. Марка авто - це велика таємниця до 14 лютого, але можемо сказати, що жінкам точно сподобається і не лише… Чим більше «ШокоКарток», тим більше шансів!», - розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

Також на Cвяті відкриють «Ярмарок Валентина», «Шоколадний годинник» за участі Королеви Шоколадного міста – співачки Наталки Карпи, відбудеться «Шоколадне вінчання», «ШокоFashion» вечірка та показ, майстер-класи з виготовлення шоколадних десертів, презентація 200 кілограмового Шоколадного Лева, ІІ Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», частування «кількаповерховим» тортом, запрацює «Шоколадна пошта» та «Дитяча шоколадна країна». Ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів!

Зауважимо, що в перший день Свята вхід на «Ярмарок Валентина» до 17 год. безкоштовний!

У будні дні вартість квитків становитиме 25 грн., вихідні - 30 грн.
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Сайт Свята: www.shokolad.lviv.ua

розіграш_машина_ШокоКарткаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: