У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:30, 7 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вплив міських фестивалів на розвтток міста

Вплив міських фестивалів на розвтток міста thumbnail

А. Сидор: «Лише один фестиваль, проведений у місті, здатен принести ресторанам та готелям у середньму понад 15 млн. грн. доходу»

Щороку в місті Лева проводиться близько 100 різноманітних фестивалів, що робить місто фестивальною столицею України. У мерії провели аналіз впливу міських свят та фестивалів на розвиток міста. Опридилилы, що в ці дні середня кількість відвідувачів туристично-інформаційного центру міської ради збільшилась на 150-170%, що становить 2,5 рази.

За словами начальника управління туризму ЛМР Надії Радіоненко, лютий для туризму не найкращий місяць не тільки для Львова, а й для більшості туристичних міст. «Після різдвяних свят люди менше подорожують, і це є так званий низький сезон, коли більшість залишаються вдома, намагаються економити після активного новорічно-різдвяного періоду. І тому для міста дуже важливо в такий низький сезон створювати цікаві події, які б могли додатково привабити людей. Тому ми дуже раді, що у нашому місті постійно проводяться цікаві фестивалі, такі як, до прикладу, Свято Шоколаду».

У туристичного міста є два варіанти залучення туристів у низький сезон: це зниження цін або проведення подій, які зацікавлять туриста. Львів іде другим шляхом, і це дає змогу туристичному бізнесу розвиватися у низький сезон.

«Фестивалі, які проводяться у нашому місті, дозволяють у так званий низький сезон приносити значні доходи в ресторанний та готельний бізнес, а також і місту. Якщо взяти минулий рік, до міського бюджету надійшло понад лише 3 млн. гривень у вигляду податків та туристичних зборів. Натомість лише один масштабний фестиваль, проведений у місті, приносить ресторанам та готелям у середньму понад 15 млн. грн. доходу. Наприклад, взявши фестиваль із відвідуваністю у 100 тис. осіб (саме стільки відвідало «Свято Сиру та Вина» та «На каву до Львова»), які відвідають наявні у місті 1,5 тис. закладів харчування із середньою посадковою кількістю 30 місць та здійснюють замовлення на середню суму 80 грн., то за три дні заклади громадського харчування отримують прибуток в сумі понад 10,8 млн. грн. Подібна ситуація із доходами в готелях та хостелах міста», - повідомив Андрій Сидор, радник міського голови з питань культури і туризму ЛМР та директор VI Національного Свята Шоколаду.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: