У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:39, 8 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові з’явиться перша фестивальна газета «Львів на тарілці»

У Львові з’явиться перша фестивальна газета «Львів на тарілці» thumbnail

14.02.2013

У Львові 14 лютого світ побачить перший примірник фестивальної газети «Львів на тарілці. Шоколадний випуск». Газета випускатиметься до найбільших фестивалів міста, першим з яких стане Свято Шоколаду.

«Уже давно Львів визнано культурною столицею України. Отож, місто в якому відбувається понад 100 фестивалів потребує окремої фестивальної газети. Перший випуск глянцю присвячено Святу Шоколаду. Для цього номеру ми підготували цікаві інтерв’ю відомих людей про шоколад, корисну інформацію про солодощі, шоколадний комікс, ексклюзивний кросворд, романтичний гороскоп, розширену програму Свята Шоколаду, анонси фестивалів на 2013 рік та багато іншого цікавого і шоколадного. Газета видаватиметься тиражем 10 000 примірників та розповсюджуватиметься безкоштовно на фестивалях, а також у закладах міста», - повідомляє Андрій Сидор, директор компанії з організації подій «Дік-Арт», директор VI Національного Свята Шоколаду.

Наступні номери фестивальної газети вийдуть до ІІІ Фестиваль писанок у Львові та ІІІ Міського фестивалю Пива. Видання міститимуть корисну інформацію про подію та детальну програму заходів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: