У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:49, 8 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

XIII Міжнародний форум “Музика молодих”. Українська бієнале нової музики

XIII Міжнародний форум “Музика молодих”. Українська бієнале нової музики thumbnail

11-30.03.2013

З 11 по 30 березня 2013 року відбудеться XIII Міжнародний форум “Музика молодих” (МФММ). Цьогорічне видання Форуму вперше пройде у форматі Української бієнале нової музики.

В рамках Бієнале відбудуться II Київські міжнародні майстер-класи нової музики COURSE (Київ, 11.03-16.03), Лабораторія музичної критики LAB (Київ - 22.03 / Львів - 23.03) і 14 концертів нової музики європейських і українських композиторів (Київ/Львів, 11.03-30.03).

Ідея реалізації цього великого проекту, пов'язаного із презентацією в Україні найактуальніших тенденцій у сфері сучасної класичної музики, належить Богданові Сегіну – композитору, менеджеру в сфері культури, комерційному директору Львівської обласної філармонії з питань розвитку сучасної музики і керівнику Ensemble Nostri Temporis. Вся увага Бієнале спрямована на підтримку молодих композиторів і музичних критиків на їхньому шляху творчого становлення. Бо саме в середовищі творчої молоді присутній дух пошуку, експерименту, прагнення постійного розвитку і самовдосконалення, є потреба пізнавати нове і розширювати горизонти світобачення.

Викладачами II Київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE будуть три відомі композитори: Карола Баукхольт (Німеччина), Мартін Смолка (Чехія) і Дмітрій Курляндскій (Росія). Учасниками майстер-класів стануть 9 молодих композиторів з України, Німеччини і Казахстану.

Лабораторію музичної критики LAB проведе критик сучасної музики, редактор журналу Ruch Muzyczny Моніка Пасєчнік. У Києві і Львові вона прочитає лекції на тему “Контексти нової музики”, присвячені постаті німецького філософа Гаррі Леманна, здійснить презентації польських музичних часописів Ruch Muzyczny і Glissando, а також зробить передмови до концертних виконань Струнного квартету Вітольда Лютославського польським колективом NeoQuartet.

Серед подій Бієнале – 14 концертів нової музики, в програмах яких буде представлено загалом більше 70 творів українських і європейських композиторів у виконанні запрошених колективів з Австрії, Франції, Німеччини, Польщі і України. Глядачі побачать на українських сценах австрійський ансамбль Platypus, французький ансамбль Le Balcon, польський струнний квартет NeoQuartet, та спеціального гостя - ансамбль musikFabrik з Німеччини. Україну представлятимуть ансамбль нової музики Рікошет (Київ), ансамбль Константи (Львів), Ensemble Nostri Temporis (Київ) та Національний ансамбль солістів Київська камерата.

У Києві всі акції проходитимуть в Домі освіти та культури “Майстер Клас”, Національній спілці композиторів України та Залі Goethe-Institut. У Львові події Бієнале відбуватимуться у приміщенні Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка і Концертному залі Львівської обласної філармонії. Закриття XIII Міжнародного форуму “Музика молодих” - Українська бієнале нової музики буде відзначено концертом відомого німецького ансамблю сучасної музики musikFabrik у Національній філармонії України в Києві.

Організатори: Міністерство Культури України і Національна спілка композиторів України.
Співорганізатори: Львівська обласна філармонія, Інститут сучасного мистецтва, Дім освіти та культури “Майстер Клас”, Goethe-Institut, Польський Інститут у Києві, Австрійський Культурний Форум, Чеський Центр.
Партнери: Французький Інститут в Україні, Alliance Fran?aise у Львові, Посольство Республіки Польща в Україні, Представництво OeAD у Львові, Представництво “Россотрудничества” в Україні, готель “Жорж”, МО “Дзиґа”.
За дружньої підтримки Ernst von Siemens Music Foundation.
Художній керівник проекту Богдан Сегін
Прес-секретар Анна ВовкВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: