У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:03, 8 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Клуб ТАМ запрошує усіх зацікавлених мистецтвом

Клуб ТАМ запрошує усіх зацікавлених мистецтвом thumbnail

Запрошуємо усіх зацікавлених до роботи – ми створюємо клуб зацікавлених мистецтвом – без обмежень, пересторог та стереотипів. Ви любите пейзажі чи порнографію – приходьте, вам до вподоби дивні фільми чи Любомир Медвідь – ми раді з вами поговорити...

Клуб ТАМ створюється для того, щоб було “де,” з “ким” і “про що” поговорити навколо мистецьких тем. Ми не дамо вам майстерень, пензликів і не продаватимемо книги за собівартістю – натомість, пропонуємо презентувати та обговорити ідеї, твори чи інший непотріб, який прийнято називати мистецтвом. Наш клуб покликаний сприяти спілкуванню людей, котрі формують мистецьке середовище міста. Приходьте!

Діяльність клубу здійснюється шляхом проведення зустрічей у понеділки (ІІ та IV тиждень місяця) у в Клубі «Ковчег» та інших акцій, що будуть ініційовані та підтримані клубом. Ви можете приходити, коли вам заманеться на засідання клубу, або ж стати постійним його членом. Ознакою членства у клубі є картка, яку вам дадуть після заповниння анкети та сплати повниці. Вартість річного членства – ­­­­­200 грн.

Привілеї члена Клубу:
- 20% знижка на обслуговування в Клубі «Ковчег» (Львів, Ставропігійська, 9, «другий зал»)
- 5% знижка на обслуговування в кав’ярні «Піл Клепсидрою» та Клубі «Квартира 35» (Львів, Вірменська 35)
- 50% знижка на платні концерти, які проводить «Дзиґа», на заходи фестивалів «Флюгери Львова», «ФортМісія» і «Jazz Bez» та на концерти «JazzClub.Lviv», «BluesClub.Lviv», «ЕтноКлубу Набутків»
- 50% знижка на участь в платних майстер-класах, воркшопах, інших едукативних проектах, що проводить «Дзиґа»

Модеруватиме зустрічі Біба Шульц
Контакти: b.shulc@gmail.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: