У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:30, 6 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Тур замками

Тур замками thumbnail

Тур передбачає відвідини Золочівського, Олеського, Підгорецького замків.

Чи торкались Ви 400-літньої липи, під якою відпочивав сам Богдан Хмельницький в час облоги Пілгорецького замку? А чи чули Ви зітхання душі, що не може знайти спокою через нещасливе кохання в болотах Олеського замку? А чи пробували Ви загадати бажання біля кам’яних велетнів Золочівського замку? Можна наівть не підозрювати, скільки таємниць залишили нам у спадщину попередні покоління.

Олеський замок.
На 50-метровому пагорбі розташований один з найгарніших замків Східної Європи, який в гарну погоду видно навіть з Волині. Опинившись перед порталом монастиря капуцинів з костелом Святого Антонія і пройшовши через барочну кам’яну арку, Ви побачите Олеський замок, розташований у надзвичайно мальовничій місцині; прогулюючись по периметру оборонних мурів, можна насолоджуватися величними краєвидами навколо замку. А на подвір’ї замку і в його залах відчути дихання середньовічної краси і величі.
У музеї, що розташований в стінах замку, зібрано твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва Х-XVIII ст.

Підгорецький замок.
Відразу ж за Ясеновом погляд привертає величний силует старовинного замку, який видніється на вершині гори. Це і є знаменитий колись в усій Європі, а тепер призабутий Підгорецький замок - гордість "Золотої підкови" замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк.
У селі Підгірці, одразу ж при дорозі, бачимо закинутий костел Святого Йосифа, збудований у вісімнадцятому столітті. Ця казкова пам’ятка без перебільшення могла би бути однією з окрас будь-якого європейського міста. Від костела, алеєю через яблуневий сад, що був колись частиною парку, потрапляємо в один з найгарніших українських замків. Підгорецький замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.

Золочівський замок.
Збудований на зразок цитаделі, зберігся до сьогодні майже повністю. На подвір‘ї знаходиться двоповерховий житловий корпус - палац у стилі ренесансу. Поряд з палацом побудований так званий Китайський палац.
Прекрасна давня легенда Золочівського замку пов’язана з двома таємничими каменями. На сірому тілі цих велетнів вирізані невідомою мовою літери, які дійшли до нас із глибини століть. Ще невідомий художник зобразив на кам’яному полотні якісь давні символи - два вінки, терновий і з живих квітів, які переплелися, мов дві обручки, та просвердлив в одному з каменів дуже акуратну дірочку. Кажуть, якщо маєш потаємне бажання і хочеш, аби воно здійснилося, потрібно покласти до тієї дірочки палець, подумати про бажане і швидко повернути палець довкола осі.

Вартість включає транспотрне обслуговування, вхідні квитки, екскурсію українською мовою.
Груповий тур замками на автобусі пропонується щоденно, окрім понеділка.
Тривалість туру: 10:00 - 18:00.

Контактна інформація:
Туроператор “ІнЛьвів”
Тел.:+38 032 235 76 30
Адреса: вул. Братів Рогатинців 30/1

http://www.inlviv.infoВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: