У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:03, 6 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Етно – тур

Етно – тур thumbnail

Етнорекреаційний проект має на меті дати можливість: відчути себе в природному середовищі гір, спробувати життя, яким жили гуцули в давнину, змінити на кілька днів свій звичайний побут і забутися від міських клопотів. Проект відбувається в селі Вижній Березів Косівського району Івано-Франківської області. Це 30 км від м. Коломия.

У розпорядженні відвідувачів є два будинки, що стоять поруч. Один з них – давня хата, у якій, власне, й відбувається проект. Тут ми разом варимо давню гуцульську їжу, випікаємо в печі хліб і коржі, збиваємо масло, робимо сир, бриндзу, тчемо килими і прядемо, тут же виварюємо сіль із соровиці (соляної ропи). Поруч в стаєнці лущимо кукурудзу і мелемо її на жорнах на муку.

У іншій, т. зв. «новій хаті», є три окремі кімнати для спання, одна спільна велика кухня, санвузол із душем та туалетом. В цій хаті постійно є гаряча вода і встановлене парове опалення.

Звичайно тур триває три – п’ять днів. У програмі:
- прогулянка на полонину (у літній період там випасають худобу),
- підйом на гору Ратундол,
- збирання грибів і ягід,
- похід до джерела з соровицею,
- відвідини місцевої церкви,
- доїння корови,
- катання на коні або фірі,
- ліплення з глини і випалювання,
- автентичні гуцульські музики, при бажанні танці.

В зимовий період катання на санях.
Програма залежить від погоди, релігійних свят, зважаючи на пору року можуть добавлятися інші опції. Якщо є час і бажання, додається ще екскурсія по Коломиї та відвідини домашнього музею старожитностей.

Їдучи на проект з собою треба мати: одяг, який не шкода забруднити, зручне взуття (кросівки або черевики для мандрівок в гори), дощовик. В меню: кулеша (кукурудзяна каша на воді), бануш (кукурудзяна каша на сметані) із шкварками, дряшпанина (печеня з грибами), ріп’яник (картопляно-кукурудзяний корж) із салом, мелай (солодкий кукурудзяний корж) з молоком, бевка (капусняк), квасолева зупа, шупені (тушена на сметані капуста з квасолею), вар з сухофруктів, вареники з картоплею і бриндзою, вареники з яблуками, картопля на маковому молоці, шерпіні (мучна підлива з оселедцем), тощо. В літній період – бурякові голубці, зелений борщ, кулеша з полуницями і сметаною.

Ціна включає:
- проживання;
- триразове харчування;
- заходи, передбачені програмою.

Ціна не включає:
- трансфер зі Львова до с. Вижній Березів.

Контактна інформація:
Туроператор “ІнЛьвів”
Тел.:+38 032 235 76 30
Адреса: вул. Братів Рогатинців 30/1Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: