У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:40, 12 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дні країн: Китай

Дні країн: Китай thumbnail

19.02.2013
18:00

Книгарні «Є», просп. Свободи, 7

За вікном панують вітри і морози, а нудьга зимовою сірістю проникла у будні?
Представництво міжнародної організації  AIESEC та книгарня «Є» запрошують  тебе на Country days!

Пропонуємо на один вечір поринути в атмосферу загадкової східної країни ? Китаю,  що має тисячолітню історію  і зачаровує своєю відмінною і незвичайною для нас культурою.

Ти матимеш унікальну можливість дізнатися багато цікавої інформації про Китай, безпосередньо спілкуючись з жителями «Піднебесної» про старовинні традиції, яскраві свята, зможеш спробувати навчитись китайської та вивести кілька ієрогліфів власноруч.

Також у тебе буде особлива можливість детальніше дізнатись про те, як взяти участь у програмі обміну та міжнародних стажувань.

Вхід вільний.

Додаткову інформацію про проведення проектів та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою lviv.aiesec.ua

AIESEC?міжнародна молодіжна організація, що об?єднує активну молодь зі 113 країн світу. Члени організації ?- це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть змінювати світ на краще.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: