У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:37, 12 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставки графічних робіт Ксенії Чернявської « Inляндія»

Виставки графічних робіт Ксенії Чернявської « Inляндія» thumbnail

16.02.2013
18:00

Арт-центр “Щось цікаве”

16 лютого о 18.00 в арт-центрі « Щось Цікаве» (галерея під відкритим небом) відбудеться відкриття виставки графічних робіт Ксенії Чернявської « Inляндія». 15 робіт поєднані темою і технікою (акварель і комп’ютерна графіка).

« Inляндія — це країна на далекій півночі правої півкулі мого мозку. Там блукають, шукаючи відповідей, бліді істоти: чи то часточки душі, чи то демони, чи то просто загублені чужинці, забувши, звідки вони і як їх звуть. Там розквітають приховані мрії та давній біль. Там немає ані доріг, ані карт; там тихо, гірко та затишно. Завітайте до Inляндія — та не загубіть дорогу додому» - так розповідає авторка.

Ксенія Чернявська народилася в Києві, успадкувавши логічне мислення батька-фізика та творчий погляд матері-архітектора. Після закінчення фізико-математичного ліцею та факультету прикладної математики в київському політехнічному, відчула, що це не зовсім те, що треба, знайшла золоту середину і почала втілювати обидві частини свого генетичного потенціалу в interaction design. Невдовзі почала малювати — спочатку просто олівцем чи ручкою, додаючи ефектів у фотошопі, потім трохи акрилом, а згодом знайшла свій стиль у поєднанні акварелі та графіки.
Любить Сан-Франциско, фільми Уеса Андерсона, панк-кабаре та тлумачення снів.

Участь у виставках
4 липня 2010р. — Київ, арт-клуб «44»
16 вересня 2010р. — Київ, кнайп-клуб «Купідон»
23 листопада 2010р. — Київ, арт-кафе «Post Floyd The Wall»

АФІШАВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: