У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:41, 15 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вистава «Радуйся» Напіви до Богородиці

Вистава «Радуйся» Напіви до Богородиці thumbnail

22.02.2013
19:00

Театральний центр "Слово i голос", вул. Городоцька, 38

Театральний центр "Слово і голос". Проект «ІРМОС. Давні духовні напіви України», вистава «Радуйся» Напіви до Богородиці.

Вхід вільний.

Начальника із
Начальників
Радуйся
Деспота тиші родила єси
Радуйся

Проект ІРМОС (з грецької heirmos – зв’язок, пісня ) - це художній антропологічний проект, засобом і звершенням якого є духовний напів, православна духовна практика, здійснювана в сучасному соціо-культурному просторі і втілена в сучасних художніх формах. Ціль проекту - через розчищення мотиву ірмолойного співу - оновлення слова, зцілення особистої території служіння і творчості, нове художнє пізнання Закону.

Виконавці: Наталія Половинка, Юлія Цвях, Назар Романюк
Керівники проекту: Сергій Ковалевич, Наталія Половинка
Довідка: (097) 97 47 831

Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос» заснований в 2010 році. Імпульсом до створення Центру стала необхідність створення Школи живої Традиції в Україні, яка базується на практиці пізнання законів традиції і традиційних технологіях та здійснюється в полі сучасного театру.Театральний центр «Слово і голос» - територія новітнього театру, основаного на законах Традиції, на класичній школі театру, на ідеї театру  Єжи Гротовського, Кліма  (Володимира Клименка), Сергія Ковалевича.

Унікальність нашої праці пов’язана з проблемами слова та голосу. Для сучасного світу, обумовленого  інформаційним середовищем та ризикуючого в принципі втратити поняття слова та голосу як  природно даного способу  зв’язку людини з Богом, зі світом, з  іншою людиною – це одна із можливостей розвитку, освіти, новий художній  ресурс для театру.

Художній керівник Театрального центру «Слово і голос» - Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Наталія ПоловинкаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: