У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:28, 17 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проведення страйкбольних ігор у Львові та Львівській області

Проведення страйкбольних ігор у Львові та Львівській області thumbnail

Ми пропонуємо Вам захопливу військову гру. І якщо Ви зануретесь в неї то на весь день потрапите у саму гарячу точку на планеті. Ви отримаєте можливість пограти вживу у Вашу улюблену комп’ютерну гру, з рядом переваг (Реалістичний звук (стони, храпи, мати), Відео (Не обмежено монітором в певну кількість дюймів.) Також можна скинути декілька лишніх кілограм , а не набрати їх за комп’ютером з пивом і чіпсами)

Так як гра буде проходити цілий день рекомендуємо взяти з собою сухий пайок (бутерброд, шоколадку, торт «Наполеон». В обідній час буде змога зробити собі страву на кострі, (харчування та все необхідне для пікніка не надається)

Якщо Ви вирішили зіграти з нами в цю захопливі гру прошу надіслати свої контактні дані.
Гра проходить тільки НЕ ДЛЯ СТРАЙКБОЛІСТІВ, у зв’язку з тим що буде багато новачків і не виникало лишніх конфліктних ситуацій.
Мінімальна кількість людей на 1 гру — 20-25 осіб.

Вартість гри 150 грн. У вартість включено: зброя, форма (певний вид камуфляжу в залежності від військ за сторону яких ви берете участь) захисні окуляри (додаткового захисту непотрібно),1000 шт.кульок ( у разі необхідності їх можна докупити 2000шт – 50 грн.). Вісім годин гри по певному ігровому сценарію з виконанням різноманітних місій і квестів (заказні вбивства, пошук артефактів, штурм і охорона баз).

Наш e-mail: strikeball.lviv@gmail.com

http://vk.com/id199641846
Проводьте свій відпочинок активно!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: