У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:04, 18 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Літературна зустріч з Лесем Белеєм

Літературна зустріч з Лесем Белеєм thumbnail

23.02.2013
18:00

“Ковчег”

МО "Дзиґа" та літературний клуб "Кабі.net" презентує зустріч з поетом Лесем Белеєм.

Один із найцікавіших та найбільш багатообіцяючих поетів нової генерації в Українській літературі. Інтелектуал, витончений лірик, його вірші демонструють уважне слідування поглядом за найкращими зразками культурності. Його спокійна метафора володіє здатністю перехоплювати подих. Його поетична манера задивлена у прірви мови. Його надзвичайно людські і людяні вірші дивним чином промовляють не тільки до тебе, але й до чогось у тобі, що поволі відходить на задні плани у нашу епоху. Його поетика будує ландшафти, не зрозуміло – внутрішні чи зовнішні, але точно з розряду тих, які тільки поезія здатна створити.

Народився 1987 року в Ужгороді. Закінчив Вроцлавський (англійська філологія) та Ужгородський (українська філологія) університети. Зараз навчається на аспірантурі в Інституті мовознавства ім. О. Потебні НАНУ.

Автор збірки “Son et Lumi?re. Листи без відповіді” 2008 та “Дзеркальний куб” 2012. Друкувався у журналах  „Потяг 76”, „Київська Русь”, „Кур’єр Кривбасу”, літературних альманахах „Корзо”, «Radar» та ін.

Вірші перекладені англійською, німецькою та польською. Лауреат літературних премій „Дебют” (2008) та «Смолоскип» (2011).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: