У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:31, 20 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Цього року у Львові планується відкриття 5-поверхового «Львівського шоколадного музею»

Цього року у Львові планується відкриття 5-поверхового «Львівського шоколадного музею» thumbnail

Цьогоріч у Львові організатори VI Національного Свята Шоколаду планують відкриття «Львівського шоколадного музею». У 5-поверховій будівлі музею будуть представлені різноманітні шоколадні експонати - від шоколадних скульптур львівських будівель пам’яток до величезних 200- кілограмового шоколадного Лева та 3-метрового «Шоколадного годинника».

«Особливістю музею стане те, що кожен поверх буде поділено на окремі зони, а експонатами виставки будуть уже відомі львів’янам та гостям міста величезний 200-кілограмовий шоколадний Лев, «Галерея фестивальних левів», 3-метровий «Шоколадного годинник» із справжнім сонячним механізмом та різноманітні шоколадні скульптури створені найкращими львівськими митцями під час Свята Шоколаду. Усі відвідувачі музею зможуть милуватись львівською Ратушею, Оперним театром, Пороховою вежею та іншими пам’ятками Львова у «Шоколадному місті». Музей також розкриватиме відвідувачам секрети виробництва шоколаду, розкаже про історію його походження та особливості застосування у кондитерстві. Один із поверхів музею повністю присвятимо маленьким відвідувачам, для них ми відкриємо «Дитячу шоколадну країну». Це буде справжня арт-майстерня в якій малеча зможе створити власний шоколадний шедевр, приготувати різноманітні шоколадні смаколики та дізнатись багато цікавого про улюблений продукт. Відкриття «Шоколадного музею» заплановано на початок червня», - розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

За словами організаторів, у музеї також планують запровадити щотижневі вистави «Шоколадного театру» та відкрити власну «Шоколадну фабрику», де на очах відвідувачів виготовлятиметься фірмовий шоколад «Львівського шоколадного музею». Незабаром стане відомо у які же з львівських будівель поселиться цей унікальний музей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: