У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:47, 20 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль Давньої Музики переходить у навчальний формат

Фестиваль Давньої Музики переходить у навчальний формат thumbnail

18-21.02.2013

Цього року Фестиваль Давньої Музики у Львові - захід, який має не лише тривалу історію, але й виразне, індивідуальне музичне обличчя, оголошує переорієнтацію із концертної діяльності на освітньо-навчальну. Едукативна діяльність від тепер стане одним з основних пріоритетів фестивалю.

Мистецький керівник фестивалю Роман Стельмащук: "У 2013 році ми плануємо організувати серію курсів майстерності для молодих українських музикантів із залученням до викладання провідних фахівців від виконання давньої музики".

Вже 18-21 лютого фестиваль бере участь у співорганізації та проведенні курсів під керівництвом групи професорів бароковго виконавства з Норвегії у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка (проект співпраці і обміну між норвезькими і українськими музичними академіями).

Також у ці дні фестиваль допомагає організовувати майстер-класи культового британського барокового контртенора, актора, режисера, композитора, музичного менеджера Річарда Берклі для студентів музичного та культосвітнього училищ, музичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, Муніципального хору "Гомін" і ансамблю давнього співу "A cappella Leopolis".

Години занять та аудиторії будуть уточнюватися безпосередньо упродовж курсів.

Участь - безкоштовна.

В найближчих планах фестивалю:
- 24-30 червня - курси для виконавців на віолі да ґамба(проф. Петер Беновіч, Австрія);
- курс для виконавців ораторійної музики, виконавців на блокфлейті/сопілці (проф. Марек Топровскі, Польща).

org zal Norway-02Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: