У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:48, 20 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Cвяткування 50-ліття творчої діяльності н.а. України Богдана Козака

Cвяткування 50-ліття творчої діяльності н.а. України Богдана Козака thumbnail

23.02.2013
18:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

23 лютого о 18:00 Заньківчани запрошують на святкування 50-річниці творчої діяльності н. а. України Богдана Козака. Зимового вечора цей Богдан Миколайович подарує своїм прихильникам один з найзагадковіших і найсуперечливіших образів у світовій історії, а саме: Антоніо Сальєрі. На сцені театру підніметься завіса, щоб розповісти історію боротьби людини з Господнім промислом, генія з посередністю. «Амадей» П. Шеффера – це розповідь, яка не залишить байдужими нікого. Режисер-постановник – з. д. м. України Вадим Сікорський, художник-постановник – народний художник України Мирон Кипріян. На сцені з метром цього вечора будуть його учні, зокрема Ю. Хвостенко у ролі Амадея Моцарта, О. Люта у ролі Констанції Веббер тощо.

Богдан Козак
Актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Лауреат Шевченківської премії, н. а. України.

Один з найяскравіших акторів України та представник Львівської театральної школи. Богдан Миколайович має дивовижну здатність магнетизувати публіку, а його блискуче володіння словом просто чарує. Потужна енергетика, яка йде в зал під час гри, створює дивовижну атмосферу і ти беззаперечно віриш у реальність, яку пропонує тобі цей актор.

Він є творцем потужного культурного пласту Галичини та Західної України, адже з-під його крила вийшло багато талановитих акторів, які грають у найкращих театрах нашої держави і яким, стоячи, аплодує весь світ (Ірма Вітовська, Олександра Люта, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко тощо). Богдан Миколайович є блискучим педагогом, якого запрошують викладати основи акторської майстерності не тільки, у найвідоміші театральні вузи України, але до Польщі. Його творчий шлях феноменальний, а зіграні ним ролі завжди отримували високу оцінку критиків та захват у глядачів. Самі судіть, ним зіграно понад сто ролей… Найвідоміші персонажі Вільяма Шекспіра: Макбет, Яго, Полоній, Кларенс, а також: Моцарт («Моцарт і Сальєрі» О. Пушкін), Іван («Ніч на полонині» О. Олесь), Тартюф («Тартюф» Ж.-Б. Мольєр), Возний («Наталка-Полтавка» І. Карпенко-Карий), Понтій Пилат («Ісус, син Бога живого» В. Босович), Ден Форт («Селемські відьми» А. Міллер), Абель Знорко («Загадкові Варіації» Е.-Е. Шмітт), Антоніо Сальєрі («Амадей» П. Шеффер), Князь Сєрпуховський («Історія Коня» Л. Толстой), Жевакін («Одруження» М. Гоголь), Тлумач («Небелиці про Івана…» І. Миколайчук) тощо.

Нещодавно видатний метр сцени створив з режисером н. а. України Аллою Бабенко фундаментальну літературну композицію за поемами та віршами Тараса Григоровича Шевченка «Посланіє…» Ця постановка з успіхом пройшла у Києві, Москві, Варшаві, Парижі та Львові.
Олеся Галканова
Фахівець із зв’язків з громадськістю
Та роботи з пресою
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: