У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:02, 20 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт рок-гурту «Тінь Сонця»

Концерт рок-гурту «Тінь Сонця» thumbnail

22.02.2013
19:00

«Химера», проспект Шевченка, 8

22 лютого 2013 року о 19:00, у Львові відбудеться великий сольний концерт київського рок-гурту «Тінь Сонця». Це унікальна в Україні музична формація, яка представляє жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок і поєднує звучання народних інструментів з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. Концерт відбудеться у концертному залі «Химера», що у приміщення кінотеатру Київ на проспекті Шевченка, 8.

«Тінь Сонця» є постійним учасником найбільших та найвідоміших музичних фестивалів України, а зокрема Львівщини. Але з сольними концертами, де би могла повністю розкрити свою ідеологію та дозволити своїм прихильникам найкраще відчути атмосферу живого виступу у концертному залі, до Львова приїздить не часто.

Спеціально для львів’ян група готує шалене та незабутнє шоу справжнього козацького року. Виконає старі добре знані пісні та зовсім нові композиції, зокрема «Коли на серці сумно...», яку група запрезентувала як подарунок до Нового Року. У програмі також пісні, які на львівському концерті виконуватимуться вперше.

Гаслом гурту «Тінь Сонця» є фраза: «Б’є життя через край!», а метою концерту показати, що варто і треба жити на повну, як це робили козаки, як це робили «прадіди наші». В умовах глобалізованого сьогодення відродження славної української минувшини є здійсненним, напівзабута міфологія постане реальністю. Цікавим є той факт, що ніхто з учасників гурту не вживає алкоголю, тому захід переслідує ще і виховну ціль.

Отож для усіх, хто з нетерпінням чекав на «Тінь Сонця» і нарешті дочекався, для тих, для кого це стало приємною несподіванкою, для тих, хто живе цією музикою і для тих, хто житиме нею у майбутньому 22 лютого о 19:00 великий концерт у концертному залі «Химера» (приміщення кінотеатру «Київ», проспект Шевченка, 8). Квитки можна придбати у магазині «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців, 24, тел. (032) 236 70 69).

Детальна інформація про захід за тел.: 097 960 33 55, 063 724 51 49

Запрошуємо!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: