У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:48, 25 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Заходи у березні.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Заходи у березні. thumbnail

02-31.03.2013

М. Львів, вул. Вахнянина, 29

2 березня (субота) – обласний конкурс з орігамі на теми весняних квіткових композицій.
Відповідальна – З.Степанишин
Конт. тел.: 066 76 26 409

7 березня (четвер) об 11.00 год. (для студії «Равлик) і о 16.00 год. – виставка «Квітуча гілляка» кращих конкурсних робіт обласного конкурсу з орігамі, творчих робіт учнів відділу технічної творчості та студії «Равлик»
Своє 10-річчя студія раннього естетичного виховання «Равлик» відзначає участю у виставці «Квітуча гілляка».Діти не тільки готують свої роботи, а розучують пісні та таночки, щоб своїм виступом прикрасити відкриття та привітати разом прихід весни. Запрошуємо усіх святкувати її прихід разом з нами!
Відповідальні – З.Богдан, З.Степанишин
Конт. тел.: 066 76 26 409

10 березня (неділя) о 15.00 год. – літературно-музична композиція за творами Т.Г.Шевченка та листами княжни В.М.Репніної «Моєму доброму ангелу» у виконанні Народного Українського драматичного театру «МИ»
Відповідальний – В.Собецький
Конт. тел.: 276-97-82

21 березня (четвер) – обласна науково-практична конференція для керівників ансамблів, капел бандуристів ПНЗ та міський семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл м.Львова «Тарас Шевченко та кобзарство – носії генетичної пам’яті українського етносу»
У конференції візьмуть участь та виступлять: Михайло Чорнопиский – доцент кафедри української фольклористики ім.Ф.Колесси, кандидат філологічних наук Львівського національного університету ім. І. Франка, голова фольклористичної Комісії НТШ;
Оксана Бобечко – старший викладач Дрогобицького педагогічного університету ім. І.Франка з доповіддю«Кобзарське миистецтво і Тарас Шевченко»;
Тетяна Шаленко – керівник капели хлопців бандуристів «Гамалія» ЦТДЮГ, відмінник освіти України з доповіддю «Тарас Шевченко – кобзар. Етикетка, орнаментальна оздоба чи місія призначення?»;
Дмитро Губ’як – доцент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, заслужений артист України, актор Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка з доповіддю «Вплив поезії Тараса Шевченка на творчість українських композиторів»
Відповідальна – Т.Шаленко
Конт. тел.: 093 69 44 226

22 березня (п’ятниця) – Перший поетичний фестиваль-конкурс «Закохана весна» проходитиме під девізом: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» (Л.Костенко) і присвячений Всесвітньому дню поезії.
Відповідальна – Н.Парфенюк
Конт. тел.: 063 7275475, 050 3732893, (032) 222-68-62

22-24 березня (п’ятниця, суббота, неділя) – обласний конкурс з ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно»
Конкурс відбудеться у номінаціях: українська народна вишивка, ткацтво, килимарство, гердан, вироби з бісеру, український народний одяг, писанкарство, художня обробка дерева, плетіння з природних матеріалів, кераміка.
Відповідальний – Є.Потапов
Конт. тел.: 276-97-82

24 березня (неділя) – фестиваль духовної пісні «Струни душі»
Фестиваль є культурно-мистецькою акцією, який проводиться з метою відзначення 1025-річниці Хрещення Русі-України, популяризації кращих зразків духовної, патріотичної та сучасної української пісні, примноження культурних пісенних традицій християнства, а також утвердження та розвитку українського вокального мистецтва та української мови, скерованих на естетичний та духовний розвиток молодого покоління.
Відповідальний – І.Мартинюк
Конт. тел.: 275-04-46

30 березня (субота) – художній фільм «Дон Боско – педагог та вчитель молоді» з нагоди свята Св. І.Боско, педагога молоді і засновника монаршого згромадження Салезіан та паломництва його мощей у м.Львів 6-8 квітня 2013 р.
Відповідальний – І.Мартинюк
Конт. тел.: 275-04-46

30-31 березня (субота, неділя) з 12.00 до 18.00 год. – відкритий фестиваль комедії та театральних капусників аматорських театральних колективів «Посмішка Талії»
Проводиться з метою підвищення мистецько-фахового рівня аматорських театральних колективів, відродження кращих традицій вітчизняного та світового театрального мистецтва, пошуку нових талановитих творчих колективів та обдарованих виконавців і на честь відзначення Міжнародного дня театру.
Відповідальний – В.Собецький
Конт. тел.: 276-97-82

31 березня (неділя) – музична вистава – мюзикл «Маестро Боскетті: скульптор і його дива»
Відповідальний – І.Мартинюк
Конт. тел.: 275-04-46Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: