У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:12, 27 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Проект Івасюк”

“Проект Івасюк” thumbnail

04-05.03.2013
18:00; 20:00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

М. Кулик: «Не кожного дня у нашому улюбленому місті Лева відбувається така сильна подія, як «Проект Івасюк»

У Львівській опері 4 та 5 березня пройде «Мистецько-музичний проект Івасюк». Ця подія відзначиться серією концертів з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка. Пісні всесвітньо відомого українського композитора та поета прозвучать в новій інтерпретації академічної капели «Трембіта» та зірок української сцени.

«До проекту долучились найкращі українські виконавці, які мають великі та серйозні напрацювання. Організатори цієї події намагалися підібрати учасників, які б ідентифікувалися із музикою Володимира Івасюка. Так і з’явилися: «Піккардійська терція», Павло Табаков, Наталка Карпа, Софія Федина, Оксана Муха. Не кожного дня у нашому улюбленому місті Лева відбувається така сильна подія, як «Проект Івасюк». Думаю львів’янам буде дуже цікаво послухати музику Івасюка, яку інтерпретовано різними спектрами, різними палітрами, талантом виконавців. Я вважаю «Проект Івасюк» - суспільно актуальний та потрібний. Мабуть, сьогодні як ніколи українцям потрібно розвивати свою музику, бо це є наше життя, наша культура. Ми не маємо жодної ідентифікації. Цей проект покликаний представили нову конкурентну українську музику», - зауважив Микола Кулик, художній керівник та головний диригент Державної Заслуженої академічної капели України «Трембіта», музичний продюсер «Проект Івасюк».

У Львові, у зв’язку з ажіотажем відбудуться ще два додаткові прем’єрні концерти «Проектe Івасюк». За словами організаторів, ця мистецько-музична подія відбудеться 4 і 5 березня о 18.00 та о 20.00 у Львівській опері.

«Останні два тижні до нас поступають численні дзвінки, а у касах «ОТ-ОТ» активно розбирають квитки на прем’єру «Проект Івасюк». У місті наростає увага та певний ажіотаж навколо Івасюка. Думаю, що це результат якогось певного «голоду» на українську музику та пісні. Спочатку у нас були певні переживання, як це буде виглядати в поєднанні естрадно-симфонічного оркестру, хорової капели та естрадних виконавців. Але спостерігаючи за репетицією, стало зрозуміло, що це органічне поєднання. Переконаний, що цей проект буде не тільки музичним, а й значно ширшим із залученням видавців, художників та інших митців», - повідомив Андрій Сидор, організатор прем’єри «ПРОЕКТ ІВАСЮК».

Замовлення квитків за телефонами: 235-53-32, 242-36-31 та в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ».

Організатор проекту: компанія «Дік-Арт».
Сайт: www.dikart.com.ua

сітік_івасюкВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: