У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:46, 27 Лютого, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Березень.

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Березень. thumbnail

01-31.03.2013

Львівський театр “Воскресіння”

Щиро вітаємо Всіх з початком весни і бажаємо приємного, теплого, весняного настрою! В березні пропонуємо Вам видатні вистави: сімейна драма «Сарана» Б. Србляновіч – надзвичайно мистецька вистава, яка змусить Вас задуматись про найважливіше, що є в нашому житті. Прихильників комедій ми порадуємо виставами «Провінційні анекдоти» О.Вампілова та «Весела корчма» за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. А в Міжнародний жіночий день всі чоловіки зможуть подарувати своїм жінкам незабутнє враження від чудової комедії-фарсу "Том, Дік, Гаррі (веселі хлопці)". Отож поспішайте за квитками!

Репертуар на Березень:

01 П'ятниця
19:00 - "Сарана".

02 Субота
18:00 - "Сарана".

03 Неділя
18:00 - "Сарана".

08 П'ятниця
18:00 - "Том, Дік, Гаррі (веселі хлопці)".

09 Субота
18:00 - "Том, Дік, Гаррі (веселі хлопці)".

10 Неділя
18:00 - "Том, Дік, Гаррі (веселі хлопці)".

15 П'ятниця
19:00 - "Він, Вона, Вікно, Покійник".

16 Субота
18:00 - "Він, Вона, Вікно, Покійник".

17 Неділя
18:00 - "Він, Вона, Вікно, Покійник".

21 Четвер
19:00 - "Провінційні анекдоти".

22 П'ятниця
19:00 - "Провінційні анекдоти".

23 Субота
18:00 - "Провінційні анекдоти".

26 Вівторок
19:00 - "Провінційні анекдоти" (вистава приурочена до Міжнародного дня театру).

28 Четвер
19:00 - "Весела корчма".

29 П'ятниця
19:00 - "Весела корчма и".

30 Субота
18:00 - "Весела корчма".

31 Неділя
18:00 - "Весела корчма".

"Він, вона, вікно, покійник", Рей Куні
Комедія.
Постановка та музичне оформлення - Ярослав Федоришин Засл. діяч мистецтв України.
Сценографія та костюми - Алла Федоришина Засл. артистка України.
Дійові особи та виконавці:
Річард Уїллі - Петро Микитюк
Джордж Пігден - Юрій Глущук
Джейн Уорзінгтон - Алла Федоришина засл.арт. України
Ронні Уорзінгтон - Володимир Губанов
Памела Уїллі - Тетяна Ткаченко
Сестра Гледіс - Наталія Марчак
Керуючий готелем - Володимир Геляс
Офіціант - Тарас Юричко
Покоївка - Людмила Петруленкова
Тіло - Володимир Чухонкін
П’єса Рея Куні “Він, вона, вікно, покійник» була вперше представлена британським глядачам 1990 року, із захватом сприйнята критикою і отримала премію Лоуренса Олів’є, як краща комедія року. З того часу вона ставилась у багатьох країнах світу. Деякі критики зауважують, що переказувати сюжет комедії Рея Куні – все одно що переказувати німий фільм із Чарлі Чапліном. Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів.
Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

Рей Куні & Майкл Куні “Том, Дік, Гаррі” (Веселі хлопці) (комедія-фарс).
Режисура та сценографія Алла Федоришина Заслужена артистка України.
Тривалість вистави 2 год. 30 хв.
Ролі та виконавці: том кервут Володимир Губанов, лінда кервут Наталія Марчак/ Галина Стричак, дік кервут Володимир Чухонкін, гарі кервут Тарас Юричко, катерина Марія Ковалик/ Наталія Лукашонок, андраш Петро Микитюк, констебель даунз Володимир Геляс, місіс портер Тетяна Ткаченко /Людмила Петруленкова , борис Назар Лис / Антон Цимбал
Одна з останніх п’єс сучасного англійського комедіографа Рея Куні «Том, Дік, Гаррі» вражає своєю історією молодих людей, які у влаштуванні щасливого життя та пошуках грошей перетворюють цю історію в надзвичайно комедійні ситуації, які не залишають глядача ні на хвилину без посмішки на обличчі. Інтригуюча, динамічна, пластична, фарсова комедія, відтворена майстрами театру «Воскресіння», надасть Вам прекрасного настрою. Вистава «Том, Дік і Гаррі», до створення якої, крім акторів і режисера, долучилася художник Алла Федоришина,(…) є легким, пластичним і доволі динамічним дійством, яке спроможне вихопити з буднів і подарувати настрій. (Львівська газета).

Біляна Србляновіч “Сарана” (трагіфарсові притча).
Режисура та музичне оформлення: Заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин.  Сценографія та костюми: Заслужена артистка України Алла Федоришина.
Тривалість вистави 1 год. 40 хв.
Дійові особи та виконавці: Надія, 35 Галина Стричак, Мілан, 35 Назар Лис / Володимир Чухонкін, Дада, 36 Наталка Марчак, Фреді, 39 Володимир Губанов / Тарас Юричко, Алегра, 10 Наталка Лукашонок / Марічка Ковалик, Жанна, 50 Тетяна Ткаченко,Максим, Макс, 55 Петро Микитюк, Пан Ігнатовіч, 75 Володимир Геляс, Пан Йович, 80 Юрій Пилипчук, Пан Сімич, 75 Вячеслав Рєпін, Пані Петровіч, 78 Людмила Петруленкова..
Це інтригуюча історія про життя декількох сімей, які хочуть любити, страждати, прощати, щоб життя ніколи не закінчувалось, а смерть була відсутня. Драматургія однієї із найпопулярніших сучасних авторів світу Біляна Србляновіч, драми якої належать до інтелектуально-вишуканого мистецтва. Подивившись виставу «Сарана» ви зустрінетесь з цікавими мистецькими метафорами режисера та художника Ярослава та Алли Федоришиних, які задають собі і Вам питання: для чого живемо? Для чого кохаємо? Для чого чекаємо чогось і мріємо про те, що ніколи недосяжне? Задумуємось над питаннями життя і смерті, любові і ненависті, добра і зла, молодості і старості, а поза цим життя проходить, так як спалах блискавки..

О. Вампілов "Провінційні анекдоти".
Сенсаційна прем'єра "Провінційні анекдоти" - класика сучасності О. Вампілова! Совдепівський режим не хотів бачити його п'єси, але сьогодні вони надзвичайно актуальні, тому що проблеми  маленької людини - це є вічні проблеми. Як розпізнати справжнє кохання, справжнє людське почуття, як відчути справжню біль, як взагалі побачити просту справжню людину в суспільстві яке спивається, яке не думає про ближнього, яке думає тільки про себе, про свої прибутки, про свою поживу.
Дійові особи та виконавці: Калошин адміністратор готелю «Тайга»- Петро Микитюк, Потапов, людина у відрядженні, за професією метранпаж- Назар Лис/Володимир Чухонкін,Рукосуєв лікар, приятель Калошина - Володимир Геляс, Камаєв парубок, викладач фізкультури- Володимир Губанов, Марина дружина Калошина, офіціантка ресторану «Тайга»- Наталія Марчак / Тетяна Ткаченко, Вікторія дівчина, що влаштовується на роботу- Наталія Лукашонок.

Олександр Левіт “Весела корчма”за мотивами оповідань Шолом-Алейхема (музична комедія).
Режисер Олександр Левіт, Сценографія Валерій Толмачов Kостюми Алла Федоришина Засл. артистка України, Хореографія Сергій Грицай лауреат Державної премії Росії, засл. діяч мистецтв Росії, Балетмейстер Нінель Збєря Помічник режисера Петро Микитюк.
Тривалість вистави 1 год. 40 хв.
Ролі та виконавці: Хаїм, хазяїн корчми Петро Микитюк, Лея,дружина Хаїма Тетяна Ткаченко, Малка, їх дочка Наталія Лукашонок, Лікар Володимир Губанов / Назар Лис, Шадхен Тарас Юричко, Зять багатія Володимир Чухонкін, Посильний Володимир Губанов / Назар Лис / Антон Цимбал, Мадам Бенімович Наталія Марчак, Перша крамарка Марія Ковалик, Друга крамарка Галина Стричак, Третя крамарка Людмила Петруленкова, Реб Гершл,постійний клієнт Володимир Геляс.
Гумористична вистава «Весела корчма» за творчістю єврей-ського письменника Шолом-Алейхема. У виставі задіяно 100-відсотковий склад театру, актори танцюватимуть, у задумі і справжні музики-корчмарі на сцені. О. Левіт із окремих оповідань Шолом – Алейхема скомпілював цілісний сюжет.
“Весела корчма” у 2011 році, ми показали на VI Фестивалі театрів Східної Європи “Сусіди”в Любліні (Польща). Журі нагородило нашу виставу Перлою фестивалю “Сусіди” за акторське мистецтво.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: