У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:43, 4 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Кабінетна” зустріч із Любомиром Стринаглюком

“Кабінетна” зустріч із Любомиром Стринаглюком thumbnail

07.03.2013
18:00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Любомир Стринаглюк "Бентежні видива"

Вхід вільний.

Любомир Стринаглюк був яскравим відкриттям 90-х. Його літературний старт підсумувався книгою віршів «Медовий Кумир» у 1998 році.

А далі настали 14 років мовчання. Чим вони були викликані? Деколи з’являлися вірші у мережі. Буквально кілька і вкрай рідко, поодиноко.

І от тепер після стільком років паузи ми запрошуємо усіх на нове знайомство з цим чудовим поетом та його новою книгою «Бентежні Видива», тим більше, що побачила світ вона у найвідомішій та найтитулованішій поетичній серії «Зона Овідія».

Коротко про автора:
Народився 5 квітня 1972 року в селі Серафинці, що на Городенківщині Івано-Франківської області.
Після закінчення місцевої десятирічки вступив до Івано-Франківського педінституту ім. В. Стефаника на філологічний факультет. Навчаючись у вузі він почав друкуватися. Після закінчення навчання працював редактором обласної телерадіокомпанії. Закінчив аспірантуру кафедри української літератури Львівського держуніверситету імені І.Франка. Досліджував творчість Ігоря Калинця. Після закінчення аспірантури продовжував працювати в телерадіокомпанії. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Нещодавно Любомир Стринаглюк дав два інтерв’ю, що є достатньо репрезентативними для попереднього знайомства з поетом і які ми також пропонуємо вашій увазі:
Інтерв’ю з Тарасу Прохаську “Поетові важливо бути відчитаним...”.
Інтерв’ю Андрію Сові «Поезія – це заперечення смерті».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: