У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:24, 6 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект Василя Бажая “Портрет”

Проект Василя Бажая “Портрет” thumbnail

08-21.03.2013
17:00

Дзига

8 березня, п'ятниця, о 17:00 у галереї "Дзиґа" відкриється проект Василя Бажая "Портрет".

Вхід вільний.

Витяг із концепції:
...«Портрет» Бажая – це спроба творення власного документованого профілю. Утворений завдяки зібраному від початку його творчої, а точніше експозиційної, діяльності матеріалу (афіші, буклети, статті, макети поліграфічної продукції, газети і журнали з матеріалами про художника і т.і.) проект «Портрет», як цільний тривимірний об’єкт є апофеозом творення ідеї на підставі формування власних креативних ідей, що їх митець матеріалізував у численних виставках починаючи з 1989 року.

... Бажай, як художник з глибоким інтересом дослідження абстракції, наближається до живопису зі сторони особистого життєвого і творчого досвіду, безкінечності і вічного, він дозволяє своєму досвіду увійти в діалог з роботою, яка існує самостійно або ж часто протистоїть митцю. Таким чином, він дозволяє своїй творчості ставати універсальним явищем і використовуватися іншими реципієнтами які проводять час з його полотнами. Іншими словами, він заставляє абстракцію відображати світ навколо себе, перетворює її на місце в якому можна існувати й спостерігати зв'язок між життям і роботою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: