У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:08, 7 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі проект “Saraswati”

В Етноклубі проект “Saraswati” thumbnail

12.03.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

В Етноклубі Набутків відбудеться презентація експериментального музичного проекту Надзеї Ількевич з Мінська - "Saraswati"(chill-out, lounge, raga-ambient). Проект поєднує в собі елементи класичної індійської музики, напрямів ембієнту та чіл-ауту, а також експериментальну літературну складову - вірші Валерії Сабірової (Москва). Літературно-музична частина буде представлена публіці вперше.

Вхід: 40 грн., для членів дзиґівських клубів - 20  грн.

Надзея Ількевич (сітар, електронна музика) почала експериментальну творчість з сітаром в 2009 р. в групі The Winter War in Tibet (ambient, kraut, drone, minimal, psyfolk).

Спільно з ними взяла участь в концертах в Санкт-Петербурзі і Москві, на фестивалях ДАХ-09 і ДАХ-11 в Мінську. Надалі з музикантом з гр. KUSUDAMA Mauz'oм (Михайло Кінчін) створили рага-рок-проект SARASWATI. З ним успішно виступили на фестивалі "Індія очима Білорусів".

Далі Н.І. приєдналася до спільного проекту 3-х мінських груп MetaDub - http://vkontakte.ru/metadub. Виступи на різних open-air заходах, концертах, фестивалях. 1 жовтня 2011 виступила з Володимиром Чекасіним на фестивалі "Мамонт".

У 2012 році з музикантом з групи Аддіс-Аббеба був створений новий проект From The Ro (електронний біт і ситар), однак зробивши лише кілька записів, закрився. Надзея Ількевич частий гість студій білоруських музикантів, які готові на експерименти з сітаром.

IN 3Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: