У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:24, 11 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шевченкіана Івана Труша

Шевченкіана Івана Труша thumbnail

11.03-30.04.2013

Художньо – меморіальний музей Івана Труша

В рамках програми відзначення шевченківських днів у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького, Художньо-меморіальний музей Івана Труша (відділ НМЛ) протягом березня-квітня 2013 року запрошує учнів 9-11 класів ЗОСШ на тематичне заняття „Шевченкіана Івана Труша”.

Видатний український художник, мистецький критик, організатор й активний учасник культурно-громадського життя Львова першої третини ХХ століття, Іван Труш неодноразово звертався до образу і мистецької спадщини Тараса Шевченка.

Трушева шевченкіана творить окрему сторінку українського шевченкознавства. Як автор та промотор радикальної програми розвитку національної культури й мистецтва, Труш ще на початку ХХ століття акцентував увагу на творчості Шевченка-маляра. Значущість та актуальність цієї проблематики, порушеної в численних теоретичних статтях та публічних викладах, були відзначені сучасниками митця.

Під час тематичного заняття пропонуємо дітям ознайомитись із мистецьким доробком та публіцистичною діяльністю Івана Труша, які пов’язані з популяризацією та увіковіченням пам’яті Тараса Шевченка. Зробимо спробу розглянути поетичну та малярську творчість Кобзаря крізь призму бачення її Іваном Трушем.

Учні познайомляться із живописними та публіцистичними творами Івана Труша на шевченківську тематику, отримають навики опису живописного полотна. Урок передбачає перегляд слайдів та виконання учасниками творчих завдань.

Заняття проводяться в Художньо-меморіальному музеї Івана Труша за попередньою домовленістю.

Передбачено також заняття на виїзді до групи.

Вартість заняття в музеї – 5 гривень з особи;
Ціна виїзного заняття – 100 гривень (для груп до 30 осіб).

Контакти:
тел.: (032) 237 04 63
тел. моб.:(099) 26 91 222 (МТС)
(067) 14 51 942 (Київстар)
e-mail: Trush-museum@ukr.net
uk-ua.facebook.com/Музей-Івана ТрушаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: