У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:27, 11 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Органічні структури. Продовження» Володимир Чорнобай

«Органічні структури. Продовження» Володимир Чорнобай thumbnail

19.03-07.04.2013.

Мистецька галерея “Зелена канапа”

Ідея «Органічної структури» виникла у Володимира дуже несподівано. Його зацікавили шматки тканини у яких вудили м’ясо і він попросив їх собі. Вимив та висушив і рік чекав на визрівання концепції з їх використання.

Трохи «нервові», сповнені напруги лінії, що вибудовували малюнки на цій тканині, чимось нагадували зоо та антропоморфні фігури, які ще треба прочитати. Вбудовуючи свій власний світ у структури малюнка, утвореного кіптявою і використовуючи фарбу – колір, який руйнував і доповнював її одночасно, художник домагався потрібного акценту. Поєднавши цю структуру із орнаментованим малюнком бджолиних сот, на контрасті упорядкованого воскового та довільного органічного, робив відбитки на папері, і з допомогою техніки шовкодруку створив серію творів.

Одним із завдань «Органічних структур» у творчості Володимира Чорнобая є об’єднання двох реальностей – конкретної і абстрактної, своєрідне балансування між ними.

«Повернення до архаїчних структур не обов’язково має виглядати якоюсь екзотикою чи забавлянням в оригінальність. Ці форми відстояли свої права у протиборстві, що тривало не одне століття» – каже сам Володимир.

Володимир Чорнобай народився17 березня 1954 року у Тернополі. Закінчив Львівське училище прикладного і ужиткового мистецтва імені І.Труша та Львівський Інститут Прикладного та Ужиткового мистецтва. Член Національної Спілки Художників України.

Серед нагород: Золота нагорода Першої виставки модернового мистецтва, Тернопіль 1996 рік, срібна медаль «Labor omnia vincit» Познань, Польща2009. Лауреат обласної премії імені Михайла Бойчука 2002 року.

З 1992 року провів близько тридцяти персональних виставок в Україні, Польщі, Німеччині.

Учасник збірних виставок в Україні, Польщі, Румунії, Іспанії, Італії…Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: