У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:49, 12 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ірина Хакамада проведе у Львові майстер-клас «Драйв, кайф та кар’єра»

Ірина Хакамада проведе у Львові майстер-клас «Драйв, кайф та кар’єра» thumbnail

12.03.2013
19:00

Львівська філармонія

Відома жінка-політик Ірина Хакамада доведе, що можливо в сучасному світі бути успішною і залишатись вільною людиною. Вперше у Львові успішна бізнес-леді проведе майстер-клас «Драйв, кайф та кар’єра» винятково для жінок .

Як повідомляють організатори, аудиторія майстер-класу — це успішні жінки від 20 до 60 років, які хочуть розвиватися і рухатися вперед: «Саме для таких енергійних і цілеспрямованих особистостей Ірина Хакамада проведе відверту жіночу розмову про бізнес, політику, кар'єру, родину і любов. Про те, як амбітним жінкам, які мріють стати «номер один» в чому-завгодно, підкоряючись компанії або великому босу, не втратити власну гідність. Бути ефективними, залишаючись при цьому вільними, а найголовніше — щасливими. Така методика кар'єрного щастя: як поєднати драйв, кайф і кар'єру».

Цей майстер-клас унікальний тим, що на нього не допускається жоден чоловік. Як зауважила Ірина Хакамада: «Нема чого сильній статі знати, як жінки примудряються поєднувати особисте життя і кар'єру».

Організатор майстер-класу у Львові: компанія «Дік-Арт».
Контактний телефон: (032) 235 53 32.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: