У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:56, 14 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Бурдон” презентує альбом “Дівиця”

“Бурдон” презентує альбом “Дівиця” thumbnail

16.03.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

16 березня на Етноклубі Набутків відбудеться концерт-презентація нового, вже четвертого, альбому Бурдону під назвою "Дівиця".

Пройшовши 10ти-річний рубіж, західно-українська струнна банда продовжує тішити шанувальників справжньої акустичної музики, джерела якої знаходяться на теренах східної Європи і, зокрема, в Карпатах та на Балканах.

Четвертий альбом містить інтригуючі, динамічні, жартівливі й драматичні, чародійні та містичні історії дівиць та про дівиць. Дівиць з-за Дніпра та з-під Тернополя. З Поділля та з Полісся. І, як звикло, дівиць не тільки українських, проте і циганських, румунських, македонських, грецьких, ще й турецьких. Знайомтесь.

Вхід: 60 гривень, для членів Дзиґівських клубів – 30 грн.
Резервація столиків: +38 (032) 297-56-12

Бурдон – це фольк бенд з західно-українського Львова. Молоді музиканти зібрались в 2002 році та швидко розвинули своє музикування до вражаючого рівня і збудували багатий репертуар з традиційних мелодій, ритуальних пісень, давніх балад та запальних танців. Учасники багатьох фестивалів в Україні, Польщі, Угорщині, Хорватії, Німеччині, Естонії, Фінляндії, Швеції, Бельгії, Узбекистані та Канаді, вони всюди легко запалюють слухачів різних поколінь.

Репертуар Бурдону збудований навколо східно-європейських традицій з теренів України, Карпат і Балканів. Їх музика поєднує давні мелодії з сучасними обробками, що разом творить живий, драматичний світ повний захоплення, любові, містики і чаклунства.

Зі всім цим багатокультурним міксом Бурдон створив своє власне унікальне звучання з допомогою жіночих вокалів, скрипок, бузукі, колісної ліри, морахарпи, дримби, мандоліни, контрабасу та перкусії.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: