У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:32, 15 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Благодійний мистецький онлайн аукціон

Благодійний мистецький онлайн аукціон thumbnail

Збір коштів для апарату штучного дихання в дитячу реанімацію львівської Чорнобильської лікарні

У підтримку благодійної акції «Дихай. Живи!» проводиться благодійний мистецький аукціон у  мережі Facebook https://www.facebook.com/events/549217298444643/ , де виставлені на продаж твори мистецького спрямування, пожертвувані благодійниками.

Нагадуємо, Благодійний фонд «Крила Надії» разом з волонтерами збирають кошти для апарату штучного дихання у дитячу лікарню. Проведена в грудні 2012 року благодійна акція «Львівське ІТ – для онкохворих дітей на Миколая» зібрала 262 тисячі гривень. За 106 тисяч куплений лазер до цитофлуориметра (приладу, який діагностує лейкози), залишок склав 156 тисяч гривень. Щоб придбати сучасний апарат штучного дихання в дитячу реанімацію, бракує 114 тисяч гривень (повна вартість 270 750 грн).

Акцію підтримали художники: Петро Сметана, Остап Патик, Валентин Стопачинський, Олеся Магеровська, Ярослав Філевич, Жирик Олександр, Дудич Іван, Лобачук Дана, Лев Скоп, а також майстрині Наталя Угрин та інші, подарувавши свої твори для аукціону.

Це унікальні речі з колекцій митців, які вони великодушно жертвують на добру справу заради здоров’я дітей. Адже зараз у Чорнобильській дитячій лікарні лікується понад 180 дітей, з них близько 50 онкохворих (гематологія та онкохірургія) віком від 0 до 18 років. Лікування важке та дороге, ліки є не завжди, медичне обладнання часто застаріле або вийшло з ладу.

Попри всі труднощі дітки в лікарняних палатах теж люблять творити своїми руками і дуже часто беруть участь в творчих заняттях, організованих для них БФ «Крила Надії»: http://krylanadiyi.org.ua/articles/2013/02/12/837.html

До благодійного аукціону може долучитися кожен, маючи вдома предмети мистецтва (картини, малюнки, кераміка, музичні платівки і тп, речі, зроблені своїми руками), які Ви можете пожертвувати на добру справу. Зробіть свій внесок! Виставивши їх на аукціоні, Ви зможете допомогти комусь із дітей, які зараз мусять лікуватися.

Як ще можна допомогти:
- переказати гроші на рахунки Благодійного фонду «Крила Надії», будь-яким зручним для Вас способом (УВАГА! В призначенні кожного платежу вказуйте «Благодійна пожертвана апарат штучного дихання»).

Реквізити:
http://krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: