У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:56, 21 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Екологічний мистецький фестиваль «ЕКОняка»

Екологічний мистецький фестиваль «ЕКОняка» thumbnail

06.04.2013

Львівський палац мистецтв

«ЕКОняка» вже крокує вулицями нашого міста…
Незвичайна мистецька подія чекає на львів’ян 6 квітня у Палаці мистецтв.

Мистецтво є одним з найпотужніших засобів, які глибоко впливають на людську свідомість та спонукають до роздумів. Саме тому Театр «Вітер Змін» та гурт «Атмасфера» ініціювали фестиваль під чудернацькою назвою «ЕКОняка 2013». Одна з найважливіших тем фестивалю – «Мистецтво як прояв свідомості людини», тому ключовою стане виставка-конкурс мистецьких робіт. Учасники виставки зможуть поділитися з глядачами своїми емоціями, думками та ідеями, закликатимуть їх до діалогу, та чіплятимуть за живі струнки в серцях.

«Дуже важливо, щоб мистецтво, яке нас оточує, не було “мистецтвом заради мистецтва”, позбавленим сенсу. Воно має бути інструментом для передачі чогось дуже важливого. Завдання митців - не залишити нікого байдужим до теми фестивалю» - Анастасія Єдрьонкіна, голова журі конкурсу (Санкт-Петербург)

До 25 березня 2013р. оголошено конкурс мистецьких робіт у жанрах:
- Інсталяція;
- Графіка та живопис;
- Фотографія;
- Плакат.

Переможець отримає подорож на двох до Європи від туристичної компанії «IN.DI.GO TRAVEL». Фіналом конкурсу стане фестиваль «ЕКОняка 2013», на якому виступатиме ряд музичних гуртів, серед яких «Атмасфера» стане хед-лайнером, будуть запропоновані перфоменси від театру «Wind of change» а також безліч приємних сюрпризів.

Місія проекту полягає у створенні фундаменту для успішного й стійкого розвитку українського мистецтва. Таким чином, підтримуючи починання молодих талановитих людей, чиниться позитивний вплив на творчий розвиток майбутніх поколінь, «культурного здоров'я» нації, розвиток українського мистецтва.

Даний проект має на меті розкрити та показати потенціал талановитої молоді, а також відкрити нові шляхи розвитку для молодих митців. Для наших спонсорів та партнерів ми гарантуємо максимальне рекламне просування, щоб кошти які отримає проект не лише допомогли у розвитку талановитої молоді, а й дали максимальну віддачу і медійний результат.

Завдання проекту:
1. Створення передумов для розвитку талановитої молоді.
2. Популяризація мистецьких заходів серед мешканців м. Львова та гостей міста.
3. Промоція м. Львова, як унікального культурно – мистецького центру.

Крім виставки-конкурсу у програмі фестивалю:
Лекція "Чудодійне зелена дієта"
Майстер-клас "Здорове харчування" і дегустація
Перегляд фільму «Вилки проти ножів»
Барабанне коло (Тімур "Атмасфера")
Виступ гуртів "Подорож по вертикалі" та «Freddy Marx»
Концерт Юрія Яремчука
Театральні перфоменси від театру "Wind of change"
Концерт гурту «AtmAsfera»

Протягом дня фесту працюватиме Еко-буфет та Лаунж-room.

Експозиція виставки буде поділена на дві зони:

«Урбан-зона» — це світ, створений людством штучно, для задоволення штучно створених потреб, світ невігластва, світ, де людина вороже налаштована до природи. Тут працюють заводи та мануфактури , викидаються побутові відходи, прокладаються труби з їдким чорним димом, готується штучна їжа. Також є радіація, зброя, нафтові плями, вихлопні гази та сміттєві звалища, біологічна та ядерна зброя, хвороби, віртуальне життя та підміна справжніх цінностей.

«Еко-зона» - це природній світ. Світ, в якому людина живе в гармонії з природою і відноситься до неї з повагою. Це світ благочестя та мудрості: чиста вода, зелена трава, високі дерева, свіже повітря, квіти, відчуття спокою, щастя та умиротворення. Тут живе людина, свідомість якої вільна від егоїзму, сповнена турботою, співчуттям та добротою. Це людина, яка розуміє: “Щоб світ навколо нас, був мирним та спокійним, мир та спокій повинні бути всередині нас самих”.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: