У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:43, 22 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Театр – це ми… Ми – це театр…» з нагоди Міжнародного Дня Театру

Виставка «Театр – це ми… Ми – це театр…» з нагоди Міжнародного Дня Театру thumbnail

27.03-07.04.2013

Музей етнографії та художнього промислу

«Театр для мене – це священний храм…Саме тут людина залишається на одинці з собою. Театрові притаманна неймовірна здатність, а саме: відкривати людині людину через сміх, через сльози , через усі емоційні прояви. Найголовніше це те, що мистецтво, дає змогу розвиватися, рости, вдосконалюватися і відкривати нові грані самих себе»
Художній керівник театру, народний артист України, Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Федір Стригун.

Історія святкування цього прекрасного дня почалася більш ніж пів століття тому, а саме: з 1961 року, коли вперше у всьому світі працівники театру почали урочисті святкування з нагоди свого професійного свята – Дня Театру. Перше міжнародне послання на честь цього дня було написано у 1962 році французьким письменником і художником Жаном Кокто.

На цей день припадають всі можливі урочисті заходи в «царині театру». Звичайно ж і ми, львів?яни, не втрачаємо нагоди відчути гордість за наші досягнення у театральній галузі мистецтва. З нагоди Міжнародного Дня Театру Національний театр ім. Марії Заньковецької запрошує на виставку, яка відбудеться 27 березня 2013 року. Місце розташування виставкової експозиції у приміщенні Музею етнографії та художнього промислу міста Львова (пр. Свободи 15). Простора зала стане найкращою домівкою для Першої театральної виставки в історії Львова.

Чому б не показати Львову та всій Україні, що ж ми задумали? Відвідувачі експозиції матимуть можливість побачити Національний театр ім. М. Заньковецької з несподіваного боку. Дивлячись на виставкові експонати ви відчуєте трепет душі від емоційного заряду, адже театр буде довкола вас. Цією виставкою ми ніби дозволимо відвідувачам зазирнути за таємничу завісу театрального життя.

27 березня – це не просто професійне свято майстрів сцени, це наше свято – свято мільйонів віддано закоханих глядачів. Тому запрошуємо Вас у чарівну, веселу та незабутню історичну мандрівку!
Повірте у нас є чим вас здивувати!
Прес-служба
Національного театру ім. Марії ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: