У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:03, 25 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фільм “Чудернацькі фантазії Чарлі Свона ІІІ”

Фільм “Чудернацькі фантазії Чарлі Свона ІІІ” thumbnail

25-27.03.2013
19:00; 21:00

Кінозал Львівського палацу мистецтв

Чудернацькі фантазії Чарлі Свона ІІІ / A glimpse inside the mind of Charles Swan III

Виробництво: США, 2012
Хронометраж: 96 хв.
Жанр: придуркувата сюрреалістична комедія.
Режисер: Роман Коппола.
В ролях: Чарлі Шин («2,5 людини», «Уолл-стріт», «Гарячі голови»), Джейсон Шварцман («Академія Рашмор», «Королівство повного місяця», «Відчайдушні мандрівники»), Білл Мюррей («День бабака»,«Труднощі перекладу»,«Мисливці за привидами»), Кетрін Віннік, Патриція Аркетт/

В 1970-х успішного графічного дизайнера та ловеласа кидає дівчина, і його життя йде шкереберть. Він не знає, кохає він її чи ненавидить, хоче повернути чи ніколи більше не бачити. Його починають мучити жахіття, гарячкові сни про колишні стосунки, і він зовсім втрачає розум, намагаючись оговтатися після розриву та змінити своє життя.

Друга повнометражна робота сина великого Френсіса Форда Копполи і постійного співавтора сценаріїв Уеса Андерсона – Романа Копполи. Роман виступив тут не тільки в якості режисера, він також написав сценарій стрічки.

Чудернацька комедія з улюбленцем публіки Чарлі Шином в головній ролі – це колаж ексцентричних сценок на тему того, як дизайнер з Лос-Анджелеса переживає розрив зі своєю дівчиною. Крім Шина, для свого фільму Коппола зібрав ціле сузір'я голлівудських зірок, небайдужих до «інді» – Білла Мюррея, Джейсона Шварцмана, Патрісію Аркетт. Роман не приховує, що писав сценарій, ґрунтуючись на власному досвіді, і хотів зробити фільм про чоловічий погляд на історію втраченого кохання. Чарлі Шин в цьому фільмі співає, танцює, говорить іспанською і навіть виконує вокальну партію по-португальськи. Свого головного персонажа режисер назвав на честь Чарльза Вайта III, культового американського дизайнера, котрий в 1970-х створював незабутні обкладинки для альбомів та співпрацював з журналом Френсіса Копполи City Magazine.

«Чудернацькі фантазії Чарлі Свона III» – це постмодерністська історія, круто замішана на інгредієнтах еклектичних 1970-х років, з їх «вібраціями» і дизайнерською естетикою в поєднанні з сонячними панорамами Лос-Анджелеса.

Фільм демонструється українською мовою.

Ціна квитка: 15 грн.

Чарлі СвонВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: