У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:09, 25 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

IV засідання клубу ТАМ

IV засідання клубу ТАМ thumbnail

25.03.2013
19:00

“Ковчег”

IV засідання клубу ТАМ.

Вхід вільний.

У програмі вечора:
- огляд новин мистецького світу
- зустріч із гостем, Романом Ганкевичем, та розмова про відвідини львівськими художниками фестивалю перфомансів ZAZ (Ізраїль)
- огляд кількох творів перформативного мистецтва, які були створені у Львові 1993 року.

Довідка:
Фестиваль ZAZ (від слова "рух") - динамічний, веселий фестиваль, пов'язаний з навколишнім середовищем, але проводиться не в захист екології, а на захист людини. Теми робіт: людина і навколишнє міське середовише, різні архітектурні простори, інтер'єри, інтелектуальне, культурне, дружнє, вороже, політичне, електронне (тобто, Інтернет), середовища, які проникають усюди і скрізь. Об'єкти творчості: простори, екрани, дороги, полотна і саме тіло. Що це значить? Деякі учасники просто кружляють у вальсі і стверджують, що це і є перформанс на захист прав людини. Інші, прикріпивши на голову оленячі роги, стрибають перед екраном, відкидаючи на нього страшні тіні. Треті, покривши тіло незмивною червоної фарбою, плавають у басейні на радість роззявам. Четверті, щільно обмотавши голову багатометровою стрічкою тканини з вузькими прорізами для очей, осудливо дивляться на людей, що розглядають портрети учасників ZAZ, які руухаються на конвеєрі. Головне - виразити себе в русі, використовуючи найкращу і демократичну мову - мову тіла.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: