У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:18, 25 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі презентація «Черемош-фесту»

В Етноклубі презентація «Черемош-фесту» thumbnail

26.03.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

26 березня, вівторок, о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться презентація нового фестивалю горянської та туристичної культури «Черемош-фест». В програмі зустріч з організаторами, фото  та відео покази, а також джем-сейшн музикантів Етноклубу.

Вхід вільний.

«Черемош-фест» - вібрації горянської та туристичної культури.

11-12 травня в Криворівні - фестиваль горянської та туристичної культури. Черемош знаменний для горян, туристів, митців, формує з усіх небайдужих всеохоплююче Ми. Це Ми - живі сторінки набутків, ілюстрація цілісності єднання протилежностей.

Музична складова фестивалю ретельно відібрана і представлена музичними колективами, в творчість яких органічно вплетений народний мелос, передусім  – карпатський.

11 травня ввечері відбудуться виступи колективів, що використовують у своїй творчості потужний саунд - «КораЛЛі», «Рура», «Пан Пупець»,«Перкалаба» ( Івано-Франківськ), «Дримба да Дзиґа» (Київ). Наступного вечора, 12 травня - виступ колективів, що виконують свою музику ближче до автентичного, акустичного звучання -  «Гуцули» (Верховина), «Фолькнери» (Київ), «Гич Оркестр» та «LBB» (Львів).

В рамках фестивалю відбудеться рекорд найчисленнішого в країні дримбання на гуцульських дримбах. Всі охочі матимуть змогу придбати гуцульську дримбу, один із символів фестивалю, і долучитися до встановлення рекорду. Дримба – один із найпростіших, найочевидніших музичних інструментів. Тим не менше, гра на ньому потребує вміння та навичок, що вимагає тренування від 5 хвилин до безмежності. В культурах різних народів цей музичний інструмент варіює в різних назвах та формах. Встановленням рекорду  буде утворено Ланцюг Дримбарів, символічне єднання музичних резонацій з хвилями-вібраціями Чорного Черемошу - і продовжуватиметься протягом двох днів фестивалю.

На фестивалі відбуватимуться лекції, присвячені збереженню природи та культури Карпатського реґіону, де гості зможуть дізнатися більше про край, в якому вони перебувають. У межах фестивалю гості матимуть змогу набутися, навчитися, опанувати, доторкнутися, покуштувати, пустити в себе карпатський простір.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: