У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:25, 27 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародна програма обміну AIESEC

Міжнародна програма обміну AIESEC thumbnail

AIESEC у Львові оголошує набір учасників на міжнародну програму обміну. Це означає, що вже влітку студенти Львова зможуть поїхати в країни Азії, Європи й Африки. Можливості доступні для кожного, якщо лише є бажання відкрити для себе світ, бути залученим у соціальні проекти, що мають на меті допомогти знайти рішення світових проблем.

Тривалість програми обміну становить 6-8 тижнів, під час яких студенти братимуть участь у соціальні проектах, представлятимуть Львів у різних куточках світу, розвиватимуться професійно та особистісно, а ще знайдуть нових друзів та, звісно, матимуть час на мандри. Детальніше про вимоги до кандидатів, а також про умови поїздки та оплати можна прочитати:
http://lviv.aiesec.ua/uk/students/internships.

Для участі в міжнародній програмі обміну цього літа потрібно заповнити анкету на сайті ua.join-aiesec.com. Якщо ж ви хочете поїхати на стажування раніше (травень, червень), то анкету слід заповнювати не зволікаючи.

Також AIESEC у Львові надасть гранти двом студентам Львова, що покриють вартість стажування (1500 грн). Для цього необхідно:
- Відповідати всім критеріям до кандидата;
- Написати коротке есе англійською мовою (1 ст A4, Arial 12) на тему «Be thе change you want to see in the world»;
- Надіслати есе та своє CV на адрес aiesec.nps@gmail.com до 04.04.2013 включно.

Результати будуть оголошені 10 квітня, успішні кандидати будуть повідомлені електронним листом.

«Те, що відбувається тут, змінює тебе і ти відчуваєш, як ці зміни міняють все навколо. Ти починаєш розуміти, що здатний щось зробити в цьому житті і ти це робиш, що задумав реалізуєш ти - це вплив, зміни, досягнення... Насолоджуйся можливостями, які тобі дає життя!» Володя Колтик, проект «Магелан», Будапешт, Угорщина.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Богдана Мельничук
Віце-президент із вихідних стажувань
b.m@aiesec.net
+38 (063) 72 52 392
+38 (099) 90 15 692

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще. http://lviv.aiesec.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: