У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:09, 28 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«INSO-Львів» запрошує…

«INSO-Львів» запрошує… thumbnail

30.03.2013
18:00

Львівська філармонія

Виступи у Львівській філармонії оркестру «INSO-Львів» львів’яни та гості міста щоразу сприймають на «біс». Цього разу музиканти підготували для слухачів найвідоміші твори світової класики.

У суботу, 30 Березня, 2013 о 18:00 годині у Концертному залі імені Станіслава Людкевича оркестром диригуватиме Наталія Пономарчук – лауреат національного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака, переможець всеукраїнського відкритого рейтингу популярності «Колесо фортуни» в номінації «Кращий молодий диригент», а соло на скрипці виконає лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Ткаченко.

У концертній програмі, зокрема, пролунає один з найвідоміших творів композитора Бенджаміна Бріттена – «Варіації і фуга на теми Генрі Перселла», написаний в 1946 році. Спочатку твір був замовлений для навчального фільму під назвою «Інструменти оркестру», режисер Muir Mathieson. У цьому фільмі був задіяний Лондонський симфонічний оркестр під орудою Малькольма Сарджента. Твір є одним із трьох широко використовуваних творів для ознайомлення дітей з інструментами симфонічного оркестру поряд із «Карнавалом тварин» К. Сен-Санса і казкою «Пєтя і Вовк» С. Прокоф'єва.

Також звучатимуть твори Бели Барток (Варіації і фуга на теми Генрі Перселла) та Семюела Барбера (Концерт для скрипки з оркестром).
Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: