У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:34, 29 Березня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі проект «Поезія Міста»

В Етноклубі проект «Поезія Міста» thumbnail

02.04.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

2 квітня, вівторок, о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться презентація Фестивалю Культури Прикордоння «Folkowisko» та проекту польського  музиканта Куби Блокеша – «Львів. Поезія міста», а також концерт львівського гурту «Джалапіта».

Вхід: 40 грн., для членів дзиґівських клубів - 20  грн.

Куба Блокеш - вокаліст, гітарист, композитор, бард. Його музичні інтереси дуже широкі: від класичної музики до блюзу і хорової музики госпел.

Проект: «Львів. Поезія Міста.» це музична мандрівка давнім та сучасним Львовом. У основі програми лежить сучасна українська поезія Юрія Андруховича, Мар'яни Савки, Василя Симоненка та Григорія Чубая у польських перекладах Мацея Пьотровського. Куба Блокеш перший польський виконавець, який заспівав пісні на слова Чубая та Андрухович. Таке поєднання текстів та музики дозволило передати атмосферу Львова, поезію особливого міста.

Фестиваль Культури Прикордоння Фольковісько, який відбуватиметься 12-14 липня 2013 у маленькому селі Гораєць (Польща, 20 км від українського кордону). Ця подія присвячена всім націям колишньої Галичини, у цьому році особлива увага буде зосереджена на тематиці селянській.

Джалапіта (ethno-rock) - львівський гурт, названий за сюрреалістичним  твіром Емми Андієвської. Основою проекту «Джалапіта» - є народні пісні, гурт передає їх глибокий зміст та адаптує до сьогодення, завдяки експерементам з аранжуванням. Звучання «Джалапіти» замішане на віолончелі і це унікальне звучання додає пісням глибини. Цей проект зібрав разом музикантів з різних гуртів "Гич Оркестр", "Йорий клоц” та ін.
Склад
:
Соломія Чубай  - спів;
Володя Бедзвін - віолончель та спів;
Гордій Старух - гітара та спів;
Максим Григорук – барабани.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: