У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:40, 1 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Таланти України – за життя Оксани Сенишин»

«Таланти України – за життя Оксани Сенишин» thumbnail

15.04.2013

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Переможці популярного талант-шоу дадуть у Львові благодійний концерт, щоб врятувати життя молодої дівчини.

У понеділок, 15 квітня, переможці одного з найпопулярніших в Україні талант-шоу «Україна має талант!» (канал СТБ) - майстер пісочної анімації Ксенія Симонова, співачка Олена Ковтун та скрипаль-віртуоз Олександр Божик – дадуть у Львові, на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької, великий благодійний концерт (початок – о 19.00). Дві тріумфаторки «Україна має талант!», Симонова і Ковтун, вперше виступлять перед львівською публікою. Спеціальна гостя вечора – учасниця «Х-фактора» Ірина Борисюк. Ведучий – Юрій Цвєтков. Концертна програма називається «Таланти України - за життя Оксани Сенишин» і організована, аби зібрати кошти на порятунок життя 27-річної Оксани Сенишин.

Шість років тому Оксані Сенишин з міста Миколаєва Львівської області лікарі поставили страшний діагноз - ідіопатична легенева гіпертензія. Це хвороба, при якій тиск в легеневій артерії з кожним днем зростає, а коли досягає критичної точки, серце людини зупиняється… Ліків від цієї недуги не існує. Єдиний шанс на порятунок життя Оксани - трансплантація легень. На таку операцію, яку готові зробити в Німеччині, у клініці UKGM (м. Гіссен), потрібно 300 тис. євро. Ще 150 тис. євро необхідні на реабілітацію.

Шість років Оксана Сенишин бореться за життя, а разом з нею – сотні небайдужих людей. Їм у різний спосіб (скриньки в магазинах та у церквах; приватні пожертви; благодійні концерти) уже вдалось зібрати понад 100 тис. євро. Та всі ці зусилля будуть марні, якщо протягом найближчого місяця (!) не буде зібрано решту суми, а це - понад 300 тис. євро.

«Я зверталася у фонди і благодійні організації, - каже Оксана Сенишин. - Але до сих пір чую тільки обіцянки, відмовки і ігнорування... А час спливає. День за днем... Я надто сильно люблю це життя, щоб опустити руки і просто здатися в полон обставинам. Я дуже хочу залишитися жити! Тому з останніх сил всім своїм змученим серцем прошу, благаю вас про допомогу! Ви - моя остання надія на порятунок. З вірою в серці і відчаєм у душі я звертаюся до тих, кому не байдуже. Буду щиро вдячна за будь-яку допомогу!».

Двох сестер Оксани Сенишин не стало через цю ж страшну хворобу... Серце молодої дівчини теж може зупинитися - на 27 році життя… Чи вдасться врятувати Оксану? Аби відповісти на це запитання, відлік, за словами медиків, уже перейшов не на роки чи місяці, а на дні… Відтак проект «Таланти України - за життя Оксани Сенишин» за участю Ксенії Симонової, Олени Ковтун, Олександра Божика та Ірини Борисюк, який відбудеться у Львові 15 квітня, - чи не остання надія таки дати дівчині шанс подолати недугу.

Контакт:
Юрій Федечко (організатор благодійного проекту) – 097-4629246, tamada68@ukr.net;
Галина Гузьо (прес-менеджер) – 067-9603101, galaguzo@ukr.net.

111Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: