У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:54, 1 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Проект Івасюк»

«Проект Івасюк» thumbnail

12.05.2013

М. Львів, Площа Ринок

Музично-мистецький «Проект Івасюк», який у березні цього року зібрав чотири аншлагові концерти у Львівській опері, знову вражатиме публіку.

Як повідомляє організатор музично-мистецького «Проекту Івасюк» Андрій Сидор, перший концерт проведуть 12 травня у Львові в рамках 757-річчя Дня міста. «На цей концерт зможуть потрапити усі, адже ми проведемо його в стилі оpen air на площі Ринок. Вже за два тижні, 24 травня, музично-мистецький «Проект Івасюк» відбудеться у Києві в Палаці «Україна». До цих виступів ми долучаємо нових учасників».

Унікальність «Проект Івасюк» в тому, що на одній сцені об’єднуються естрадно-симфонічний оркестр, хорова капела, естрадні виконавці та підкреслюють це все ексклюзивними фото та відео з домашнього архіву родини Івасюка.

За словами музичного продюсера Проекту Миколи Кулика, пісні Володимира Івасюка прозвучать у виконанні Тараса Чубая, капели «Трембіта», «Піккардійської терції», Оксани Мухи та нових учасників.

Нагадаємо, музично-мистецький «Проект Івасюк» відбувається з нагоди 64-ої річниці від дня народження всесвітньо відомого українського композитора та поета Володимира Івасюка.

Згодом концерт у рамках туру завітає і в інші міста України.

Організатор проекту: компанія «Дік-Арт».
Сайт: www.dikart.com.ua.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: