У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:09, 2 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Етноклубі: «Жадан & Ойра & Кириченко»

У Етноклубі: «Жадан & Ойра & Кириченко» thumbnail

09.04.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

9 квітня, вівторок, о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться концерт проекту «Жадан&Ойра&Кириченко» із презентацією альбому "Форелі".

Вхід – 100 грн., для членів усіх «дзиґівських» клубів – 50 грн.

Перед тим, як взяти довгу паузу серед концертів, пов'язану з роботою над новими проектами, митці викроїли трохи цінного часу, щоб познайомити нас зі своїм спільним доробком.

Цій співпраці більше десяти років. Їх творчі шляхи перетинались не раз, проте ідея спільного проекту чекала до пори і реалізувалася лише два роки тому. Серед низки музично-літературних проектів, що з'явились в Україні останнім часом, "Жадан&Ойра&Кириченко" - певно, найбільш еклектичний та експериментальний.

Сергій Жадан об'єднується з флагманськими представниками двох полярно протилежних напрямків - глибинного фольклору та електронного авангарду. Поєднання root-етніки фольклористів "Ойри", мінімал-ембіенту від гуру української електроніки Андрія Кириченка та яскравої, відвертої поезії Жадана - одного з найвизначніших творців сучасного слова - сміливе, непередбачуване і безумовно цікаве явище. Результатом такого експерименту стала та несподівана суміш з фолку, електроніки, хіп-хопу та лірики, яка була втілена в релізі "Форелі", презентованому у листопаді 2012. Цей надзвичайно мелодійний і загадковий альбом є основою програми квітневого туру.

Zhadan-Oira-KyrychenkoВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: