У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:15, 4 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Драма.UA-2013”: Конкурс п’єс

“Драма.UA-2013”: Конкурс п’єс thumbnail

Організатори ІV Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» отримали цьогоріч 50 заявок від драматургів з цілої України.

Оргкомітет конкурсу розпочав попередній відбір творів. Лонг-ліст, буде оприлюднено та передано для розгляду журі першого травня. До складу журі ІV Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» цього року увійшли театрознавець, викладачка кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка Уляна Рой (Львів), режисер та актор театру-студії «МИ» Антон Романов (Сімферополь), театрознавець, у минулому – координатор фестивалю «Курбалесія» Вероніка Склярова (Харків). Журі визначить фіналістів до першого червня 2013 року. Переможці конкурсу п’єс будуть оголошені та нагороджені під час фестивалю «Драма.UA», який відбудеться 21-24 листопада 2013 року.

Конкурс п’єс «Драма.UA» спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань. До конкурсу приймали авторські, досі неопубліковані і непоставлені п’єси на будь-яку тематику, написані українською мовою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: