У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:04, 5 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Ігора Зілінка «Сакральне»

Виставка Ігора Зілінка «Сакральне» thumbnail

09-21.04.2013
12:00-19:00

Галерея «ІCONART»

9 квітня 2013 року о 16.00 год в галереї «ICONART» відкривається виставка Ігора Зілінка «Сакральне» .

Ігор Зілінко добре відомий в Україні й на малій батьківщині в Тернополі насамперед як графік – майстер рисунку й естампної графіки (офорт, суха голка, акватинта, літографія, лінорит). Це засвідчують численні персональні та групові виставки, в яких автор бере активну участь вже від середини 1970-х років. На усіх етапах творчості художник звертався ще й до кераміки, скульптури, монументального та станкового живопису.

Впродовж більш як двадцяти останніх років віддає перевагу творчим пошукам в ділянці сакрального мистецтва. Шлях до іконопису, який захопив художника, видався довгим, але це був органічний вибір, зумовлений ґрунтовним осмисленням витоків традиційного українського мистецтва та богословської думки й свідомим християнським світобаченням.

Праці Ігора Зілінка, незалежно від того, чи це графічний твір, чи малярський, позначені винятковим чуттям гармонії, що досягається завдяки делікатному зіставленню кольору, тональності й ритму лінії. Подібним чином й іконопис цього майстра, попри виразне вкорінення у традицію української ікони, посідає ці характерні індивідуальні риси його малярської манери та розкриває Ігора Зілінка як самобутнього сучасного творця сакрального й церковного українського мистецтва.

Виставка Ігора Зілінка «Сакральне» у галереї сучасного сакрального мистецтва «Iconart» представляє найкращі твори художника (графіка, малярство, іконопис), виконані впродовж останнього періоду його творчості, позначеного пошуками духовної та релігійної ідентичності.

Виставку Ігора Зілінка «Сакральне» можна відвідати в галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.
Детальнішу інформацію ви зможете знайти на сайті галереї: www.iconart.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: