У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:36, 8 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка Кирила Горішного

Фотовиставка Кирила Горішного thumbnail

11.04-26.05.2013

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Фотовиставка Кирила Горішного "Українці - між Сходом і Заходом" 2008 – 2013 рр. оновлена.

Проект "Українці між Сходом і Заходом" французького фотографа українського походження Кирила Горішного відтворює крізь галерею портретів ще зовсім маловідоме й часто подане в карикатурному вигляді суспільство. Без претензії на етнографічне дослідження, він подає суб’єктивний погляд автора на українців у різних соціокультурних та професійних середовищах.

В останніх 8-ми роботах автор, в першу чергу, приділив увагу діячам культури Львова, які, на думку фотографа, мають універсальний підхід до культури та міжнародне визнання. Це поет і колишній дисидент Ігор Калинець, акторка та співачка Наталія Половинка, оперний співак Олег Лихач та ін. Загалом серед моделей можна побачити як відомі постаті: Юлію Тимошенко, Віктора Пінчука, Оксану Забужко, так і маловідомих, проте яскравих представників свого народу.

Попри малоймовірність зв’язків між обраними моделями, всі вони – громадяни молодої нації, що формується. І щоб нагадати про це, до всіх цих осіб застосовується одне й те ж правило композиції зображення. Усі без винятку позують в центрі… між Сходом і Заходом.

Кирило Горішний народився в Парижі 1977 року. Здобувши ступінь магістра історії в Сорбонні, 2002 року він пoвернувcя на близькі йому терени: у Східну Європу, а саме в Україну, країну його дідусів й бабусь. Його вабить пострадянський простір, водночас складний та різноманітний. Постаті й атмосфера Сходу стали лейтмотивом його фотографічної творчості. З України до Росії, від Грузії до Білорусії, фотожурналіст колесить по колишньому Радянському Союзі, сприймаючи його оком документаліста. Кирило Горішний співпрацює з міжнародною пресою (Le Monde, The Financial Times, Der Spiegel, Elle…) та регулярно виставляє свої роботи у галереях і музеях світу.

Вхід: вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: