У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:50, 11 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ХІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

ХІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» thumbnail

09-12.05.2013

Дворик Львівської Ратуші

Із 9 по 12 травня у дворику Львівської Ратуші відбудеться ХІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова».

Упродовж чотирьох днів на «Флюгерах» виступить понад 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Казахстану. У програмі фестивалю будуть окремі рокові та блюзові дні, а делікатно-екстравагантне «Прокидання з ГИЧ Оркестром» влаштує ранковий карнавал.

Цього року «Флюгери Львова» змушені зробити платний вхід. Проте, шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь, учасники «дзиґівських» клубів та студенти зможуть користатися суттєвими знижками (деталі нижче).

Також цього року «Флюгери Львова» розпочали співпрацю із Міжнародним фестивалем «ROCK NOC?» (м. Зелена Гура, Польща)та забезпечують відбір українських рок-гуртів для участі у його фіналі. Головна нагорода Фестивалю  «ROCK NOC?» становить 10 000 польських злотих, можливість зіграти на Фестивалі «Przystanek Woodstock» та професійний запис альбому.

Програма:

9 травня, четвер
із 16:00
Рок-день на «Флюгерах» (конкурс на участь у фіналі Міжнародного фестивалю «ROCK NOC?»)
Абу-Касимові Капці (Львів)
Фіолет (Луцьк)
Viter (Львів)
Hairy Viper (Київ)
D. Hate (Львів)
спеціальний гість: The Mandry (Львів)

10 травня, п’ятниця
із 16:30
Blues Market (Україна)
Max Vatutin Trio (Україна)
Micha? Milczarek Trio (Польща)
Vinipuz Mob (Україна)
Andrew Kokhan & BluesClub.Lviv Project (Україна)

11 травня, субота
із 16:30
Джалапіта (Україна)
Zapaska (Україна)
Longital (Словаччина)
Triangular Matrix & Nazgulya Shukaeva (Україна - Казахстан)
Dwootho (Польща)

12 травня, неділя
із 10:00
Прокидання з «ГИЧ оркестром»
із 16:30
Dzyga Imagine (Україна)
Ivory Street (Україна)
Marinita Trio (Україна - Угорщина)
Babooshki (Україна - Польща)
ShockolaD (Україна)

9 травня о 16:00 на «Флюгерах» почнеться Рок - День упродовж якого 5 гуртів змагатимуться за участь у фіналі фестивалю «ROCK NOC?». Із 35 надісланих заявок, організатори фестивалю вибрали до участі у Рок - Дні львівську ска-панк команду «Абу-Касимові Капці», поп-рок гурт «Фіолет» з Луцька, амбітний львівський проект «Viter», який називає свій стиль folk’n’dustrial, хард-рокерів «Hairy Viper» з Києва та львівських трешерів «D. Hate». До журі увійдуть знані львівські музиканти і музикознавці та польські організатори рок-конкурсу. Спеціальним гостем Рок - Дня будуть «The Mandry», які грають джаз-рок ще із 70-их років минулого століття.

10 травня на «Флюгерах» гратимуть блюз. Цього року з ініціативи «Дзиґи» засновано «БлюзКлуб.Львів», який щосереди збирається у «Новому Ноєвому Ковчезі» на вул. Староєврейській. Для підтримки цього блюз-клубу та для промоції блюзу у Львові фестиваль вирішив провести блюзовий день. Для нас гратимуть львівські «Blues Market», київські «Max Vatutin Trio», польські «Micha? Milczarek Trio», урбаністичний блюз-фанк заграє «Vinipuz Mob», а завершить вечір «Andrew Kokhan & BluesClub.Lviv Project».

У суботу 11 травня виступатиме новостворений гурт «Джалапіта» у якому співає Соломія Чубай та грають музиканти із «Йорого Клоцу» і «ГИЧ Оркестру». Після них виступить електро-акустичний інді-поп дует Яни Шпачинської та Павла Нечитайла «Zapaska». Програму продовжать електронно-експериментальний гурт зі Словаччини «Longital», що поєднує елементи джазу, блюзу, world music з електронікою. Українсько-казахський проект «Triangular Matrix & Nazgulya Shukaeva» поєднає музику одного із найвідоміших вітчизняних джазменів Андрія Арнаутова та горловий спів «кай» і пісенні традиції тенгріанства у виконанні Назгулі Шукаєвої. На завершення виступить польський гурт «Dwooto», який змішує балканську музику з джазом та д’н’б.

«Прокидання з ГИЧ Оркестром» на «Флюгерах» розпочнеться 12 травня о 10:00. «ГИЧі» влаштовують святковий ранок-прокидання у п’ятьох обрядах:
1.Перевтілення людини у звірятко
2.Ранкова руханка
3.Пісні з нової програми
4.Урочиста загальноспівна веснянка-прокиданка*
5.Перевірка з Ворохти, комісія у складі дитячого гурту-студії «Петрос»
* можна і варто з собою приносити музичні та ін. звуковиробні інструменти
Вхід у костюмі звірятка – 50% знижки.

Вечірню програму 12 травня розпочне джазовий проект «Dzyga Imagine», створений з ініціативи МО «Дзиґа». Продовжать Івано-Франківські «Ivory Street» , які грають суміш диско, фанку, блюзу та джазу. Відомі львівським шанувальникам джазу Марина Захарова та Орхан Агабейлі у проекті «Marinita Trio» виступлять разом із угорським гітаристом, народженим на Закарпатті, Ференцом Бернатом. Польсько-український проект Дани Винницької та Кароліни Беімчік «Babooshki» виконуватиме мелодійні пісні нашого прикордоння у джазовій обробці. Вже традиційно завершуватиме «Флюгери» гурт «ShockolaD», який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним.

Такими обіцяють бути одинадцяті «Флюгери». І, як завжди, окрім обіцяного, на «Флюгерах Львова» буде набагато більше радості, музики і добра.

Квитки на «Флюгери Львова»:
- у день фестивалю на вході до дворика Ратуші квиток коштуватиме 60 грн.
- при попередньому продажі, квиток на один день фестивалю чи на «Прокидання» коштуватиме 30 грн.
- при попередньому продажі, абонент на всі чотири дні фестивалю та на «Прокидання» (5 концертів) коштуватиме 120 грн.

Попередній продаж квитків здійснюватиметься у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська,35) із 20 квітня 2013 р.

Купити квитки у день концерту за 50% можуть члени «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч.Б.5х5», арт-клубу «ТАМ», «BluesClub.Lviv», літературного клубу «Кабі.net» та студенти за наявності посвідчень.

Довідка: Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» за десять років свого існування став музичною візитівкою Львова та його найпопулярнішім весняним фестивалем. «Флюгери Львова» проводяться на початку травня у самому серці Львова - ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Щороку «Флюгери» збирають кілька тисяч відвідувачів. «Флюгери Львова» – це свято, на якому люди танцюють під джаз, яке може з самого ранку зібрати сотні слухачів, свято, що дарує радість і затишок всім, хто цінує якісну музику.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: