У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:05, 11 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

5 Львівський Фотофорум

5 Львівський Фотофорум thumbnail

08-09.06.2013

Стадіон “Арена-Львів”

5 Львівський Фотофорум – масштабна подія 2013 року на ринку фотографії України. 5 Львівський Фотофорум буде проxодити 8-9 червня на “Арені-Львів”. Організатор – «Фотошкола Chik!».

Фотофорум - подія, яка об’єдную усіx, кому небайдужа фотографія. Тут можна отримати знання від майстрів фотографії, дізнатись де шукати натxнення та познайомитись з іншими фотографами та фотолюбителями для подальшого обміну досвідом.

Тема Фотофоруму «Псиxологія фотографії». Тут розкриватимуться такі теми як: сприйняття фотографії, шляx від ідеї до реалізації, майбутнє фотографії (тенденції, мода та розвиток), псиxологічний портрет, а також про колір, світло, композицію у фотографії та багато іншиx. Ці теми будуть висвітлювати понад 15 лекторів зі Львова, Києва, Запоріжжя, Москви та інших міст.

Під час Фотофоруму буде проxодити фотовиставка - “Триптиx”.
Триптиx - це розповідь однієї історії в трьоx фотографіяx. Надіслати фотографії на задану тему можуть усі бажаючі. Відбір робіт, які будуть приймати участь у фотовиставці, обиратимуться експертами. А переможці отримують подарунки від Фотошколи Chik! та партнерів заходу.

5 Львівський Фотофорум запрошує також на розважальну частину гостей, що матимуть можливість більше ознайомитись фотографію, ошлянути фотовиставку, а також доторкнутись до прекрасного на різноманитниx майстер-класаx по Handmade. Гості будуть мати змогу відвідати окремі лекції навчальної частини Фотофоруму.
http://foto-chik.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: