У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:06, 15 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Етноклубі проект F.L.O.W.

У Етноклубі проект F.L.O.W. thumbnail

16.04.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У вівторок 16 квітня о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться концерт проекту "F.L.O.W. Fundamental Language Of the Whim".  Проект нещодавно створили гітарист Алекс Максимів та перкусист Любомир Мар'яш.
Двоє чоловіків. Двоє добрих музикантів. Двоє добрих приятелів. Будуть вести бесіду. Будуть розмовляти про примхи свої — музикою.

Вхід  -   30 грн., для членів усіх «дзиґівських» клубів - 15 грн.

Любко Мар'яш
Грає на якнайрізноманітніших інструментах, сесійний музикант, є також учасником гуртів «Бурдон», «Татош Банда», «Caci Vorba». Був співзасновиком «Гич Оркестру», «МавБиДавБи» та десятків інших проектів. Учасник Етноклубу Набутків, активно сейшенить та творить у різних музичних стилях.

Алекс Максимів (Alex Maksymiw)
Народився в Торонто. Упродовж останніх 10 років, Максимів виступав і записувався з багатьма відомими виконавцями: Dick Oatts, Ranee Lee, Don Thompson, Natalio Sued, Kelly Jefferson, Michael Vatcher, the Amsterdam Jazz Orchestra, Юрій Яремчук. Також  він пише музику для класичного ансамблю SOIL.

Александр походить з музичної сім'ї, тому з дитинства грав на віолончелі, фортепіано та співав. Уроки гри на гітарі йому давав всесвітньовідомий гіарист Lorne Lofsky. Алекс закінчив джазову програму Гумберт-Коледжа в Торонто. 2008 року Александер здобув магістерський ступінь у Консерваторії Амстердаму, де навчався під керівництвом таких відомих гітаристів, як Peter Bernstein, Ben Monder та Jesse van Ruller.
2009 року Алекс  став членом «JazzClub.Lviv».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: