У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:16, 15 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Володар «Київської пекторалі», режисер Павел Юров приїде до Львова на мистецьку резиденцію

Володар «Київської пекторалі», режисер Павел Юров приїде до Львова на мистецьку резиденцію thumbnail

19-30.04.2013

Мистецька майстерня «Драбина» запросила до Львова на мистецьку резиденцію київського режисера Павла Юрова. Основною метою резиденції є випробування можливостей так званого «проектного театру» – об’єднання різних митців та організаторів для втілення нових мистецьких ідей та створення спільного продукту. Зокрема, у рамках свого перебування у Львові, яке триватиме з 19 по 30 квітня, Павел Юров, разом з місцевими акторами, підготує сценічне читання п’єси сучасного білоруського драматурга Павла Пряжка «Життя вдалося».

Павел Юров – режисер, актор та куратор, активно співпрацює з Київською академічною майстернею театрального мистецтва «Сузір'я», для якої поставив спектакль «Депо Північне», за п'єсою Васілія Сігарєва «Фантомні болі». Вистава здобула премію «Київська Пектораль–2011» у номінації «Кращий режисерський дебют» та здобула перемогу у номінації «Краща режисерська робота» Фестивалю молодої української режисури ім. Леся Курбаса (2012). У рамках проекту «ДрамПортал», в якому Павел Юров задіяний як куратор та режисер, працював над постановками сценічних читань сучасної драматургії, зокрема п’єс «Басейн (без води)» Марка Равенгілла, «Придушувати і збуджувати» Максима Курочкіна, «Однорукий із Спокана» Мартіна МакДонаха, «Погані постільні історії» братів Преснякових та ін.
Минулоріч, спеціально для ІІІ Фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA» Павел Юров підготував сценічне читання п’єси ірландського драматурга Мартіна МакДонаха «Каліка з Інішмаана».
Мистецька резиденція Павла Юрова відбувається за підтримки Центру культурного менеджменту.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: