У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:05, 22 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка ювелірних прикрас «Нашийники»

Виставка ювелірних прикрас «Нашийники» thumbnail

23.04-15.05.2013
12:00-19:00

Галерея «ІCONART»

Запрошуємо Вас 23 квітня до галереї «ICONART» на відкриття виставки ювелірних прикрас «Нашийники» авторства Любарта Ліщинського та його дочки Слави Салюк.

Любарт Ліщинський – людина численних обдарувань: художник, реставратор, ювелір, актор, поет, журналіст... Слава, як і її батько Любарт Ліщинський, який був сином львівського художника Омеляна Ліщинського, практично виросла на “мистецький кухні” львівського малярства та архітектури.

Свої перші нашийники Слава створювала у 1998 році спільно зі своїм батьком. Ще за життя, Любарт Ліщинський передавав доньці свої знання, тонкощі мистецтва та принципи компонування нашийників-зґард. Всі нашийники, як він їх називав, з якого б матеріалу вони не були, несли у собі для нових власників спогад про Карпати і відгомін давніх поколінь України. По смерті батька Слава  продовжила розвивати його ідеї, з часом витворивши вже власний стиль. У своїй творчості Слава й надалі використовує елементи з Індії, Латинської Америки, Афганістану чи Ефіопії, створюючи нашийники, які живо пов’язані з традицією українських жіночих прикрас.

Прикраси, створені Любартом Ліщинським та Славою Салюк, спираються на українські, в першу чергу гуцульські ювелірні традиції, проте їх принада ще і в тому, що практично кожен твір є полікультурним і низки кожного намиста є містком між поколіннями та між Україною і світом.

Виставку ювелірних прикрас «Нашийники» Любарта Ліщинського та Слави Салюк  можна відвідати з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: