У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:50, 25 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація вин ТМ Колоніст

Презентація вин ТМ Колоніст thumbnail

26.04.2013
18:00

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Відомий винороб та засновник ТМ Колоніст Іван Плачков представить колекцію вишуканих українських вин сонячної Бессарабії.

Іван Плачков, колишній Міністр енергетики України (1999), Міністр палива та енергетики України (2005–2006), Заслужений енергетик України (1996), Кандидат технічних наук (2005), радник Президента України (з 11.2007), присвятив себе виноробству, аби відродити українські виноградники, розкрити потенціал рідної Придунайської Бессарабії та показати світу, що українським вином можна пишатися.

Зайнятись виноробством спонукала багата історія цього краю, де вино виготовляли споконвіку. Вино ТМ «Колоніст» цінують не тільки в Україні, а й у Польщі, Німеччині, Бельгії та Болгарії. Навіть вимогливі британці і досвідчені французи не залишилися байдужими до чесного, натурального українського вина, зробленого з душею.

Довідка:
Виноградники ТМ «Колоніст» знаходяться в с. Криничне на півдні Одеської області. Ця територія відома з давніх часів як Придунайська Бессарабія. с. Криничне входить у великий кліматичний пояс з м'яким середземноморським кліматом. Символічно, що село знаходиться на одній широті з Бордо, французьким містом, що славиться своїми традиціями і успіхами в галузі виноробства. Це унікальне місце для вирощування гарного винограду, з якого можна і потрібно робити Велике українське вино ...

«Виноградна лоза - особлива рослина з величезним почуттям власної гідності, тому вона вимагає до себе поваги, турботи і уваги»
Іван Плачков

Ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz запрошує скуштувати букет найкращих вин України!

Вхід: за запрошеннямиВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: